Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Polska - Chile 2:2. To był już przedostatni sprawdzian przed...

Tak grała reprezentacja Polski w piłce nożnej w 2018 roku [zdjęcia]

Polska - Chile 2:2. To był już przedostatni sprawdzian przed mundialem 11 dni przed pierwszym meczem. Chilijczycy mieli przygotować biało-czerwonych przed spotkaniem z Kolumbią. Polacy znowu prowadzili 2:0 po golach Roberta Lewandowskiego i Kamila Grosickiego. Ale potem ambitnie grający futboliści z Ameryki Południowej mocno postawili się Grzegorzowi Krychowiakowi (na zdjęciu) i spółce, doprowadzając do remisu

Tykająca bomba: ukochana grecka wyspa w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

Co się stanie, jeśli nie będziesz nosić majtek latem? Ginekolożka odpowiada

Wystarczy minuta w łazience. Poznaj darmowy trik na piękną cerę bez niedoskonałości