Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Panieńszczyzna (posesje bez ulic)
Pokaż więcej
Jerzy Waldemar Łapanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
203
(73,82%)
Emilia Marta Chomicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
72
(26,18%)
Okręg 2
Panieńszczyzna (ulice: Al. Warszawska, Chmielowa, Żołnierzy II AWP, Księżycowa, Legionistów, Lubelska, Motylowa, Nadrzeczna, Pocztowa, Poprzeczna, Przechodnia, Słoneczna, Spółdzielcza, Sympatyczna, Szkolna)
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
0
(0,00%)
Okręg 3
Paweł Grzegorz Jędrejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
244
(67,03%)
Aneta Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
120
(32,97%)
Okręg 4
Andrzej Marian Podstawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
149
(66,22%)
Monika Katarzyna Namięta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
76
(33,78%)
Okręg 5
Barak, Dębówka
Pokaż więcej
Maria Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
129
(56,09%)
Mariusz Andrzej Iwanicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(43,91%)
Okręg 6
Teresa Janina Zuchniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
133
(63,94%)
Sebastian Paul Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
75
(36,06%)
Okręg 7
Ługów, Sługocin, Wysokie, Moszenki
Pokaż więcej
Ulesława Maria Lübek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
0
(0,00%)
Okręg 8
Magdalena Olszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
284
(60,81%)
Konrad Bogdan Podstawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY MITRUT
43
(9,21%)
Robert Artur Żyśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
140
(29,98%)
Okręg 9
Sławomir Warszawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
253
(87,54%)
Roman Ignacy Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
36
(12,46%)
Okręg 10
Marek Ryszard Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
173
(37,45%)
Iwona Mitrut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY MITRUT
130
(28,14%)
Paweł Andrzej Pytka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
159
(34,42%)
Okręg 11
Płouszowice, Płouszowice-Kolonia
Pokaż więcej
Roman Józef Chudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
266
(48,45%)
Katarzyna Kinga Kopycińska-Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA KOPYCIŃSKA-ŻUREK
122
(22,22%)
Leszek Stanisław Wnukowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
161
(29,33%)
Okręg 12
Moszna, Moszna-Kolonia, Tomaszowice Wieś
Pokaż więcej
Marian Chęć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
0
(0,00%)
Okręg 13
Tomaszowice-Kolonia, Miłocin
Pokaż więcej
Marek Wieczerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
238
(64,50%)
Renata Marianna Błonka-Filozof
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
50
(13,55%)
Marcin Zagrodnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(21,95%)
Okręg 14
Józefów-Pociecha, Piotrawin, Sieprawice, Sieprawki
Pokaż więcej
Beata Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
115
(20,65%)
Magdalena Barbara Jaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŻYŚKO - "DOBRA PRZYSZŁOŚĆ"
195
(35,01%)
Kazimierz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
247
(44,34%)
Okręg 15
Sławomir Henryk Wysmulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DĄBROWICA”
178
(26,25%)
Zenon Jan Rachańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY KOT
500
(73,75%)