Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borzymów, Wólka-Oleśnicka
Pokaż więcej
Tadeusz Kawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
83
(46,37%)
Jan Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
41
(22,91%)
Kazimierz Józef Pyzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(17,32%)
Józef Wojciech Bednarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
24
(13,41%)
Okręg 2
Brody, Sufczyce
Pokaż więcej
Jadwiga Kozioł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(75,00%)
Łukasz Mieczysław Obarzanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
31
(25,00%)
Okręg 3
Bydłowa, Podlesie
Pokaż więcej
Marian Władysław Buba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(22,22%)
Krystyna Bator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
77
(77,78%)
Okręg 4
Renata Anna Marzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(30,94%)
Łukasz Zbigniew Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
96
(69,06%)
Okręg 5
Leopold Józef Rup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
58
(50,00%)
Joanna Angelika Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
34
(29,31%)
Joanna Polak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(20,69%)
Krystyna Maria Bednarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
0
(0,00%)
Okręg 6
Marian Józef Tendera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
69
(80,23%)
Ewa Maria Plewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
17
(19,77%)
Okręg 7
Część sołectwa Pieczonogi: od numeru 1 do numeru 63
Pokaż więcej
Wiesław Grembosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(69,44%)
Adam Kazimierz Borycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
28
(25,93%)
Artur Paweł Czapla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(4,63%)
Okręg 8
Część sołectwa Pieczonogi: od numeru 64 do numeru do końca
Pokaż więcej
Mariusz Sławomir Klimczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(40,86%)
Konrad Guła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
55
(59,14%)
Okręg 9
Część sołectwa Oleśnica ulice: Brzozowa, Gęsia, Pacanowska, Rynek, Wolności, Zakościele
Pokaż więcej
Barbara Poniewierska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(19,01%)
Marian Tomasz Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
33
(27,27%)
Anna Maria Zeliaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
36
(29,75%)
Dariusz Wiesław Franusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(19,83%)
Krzysztof Tadeusz Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
5
(4,13%)
Okręg 10
Część sołectwa Oleśnica ulice: Krótka, Nadstawie, Słoneczna, Stopnicka, Południowa
Pokaż więcej
Celina Halina Ambroży
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(24,68%)
Michał Sławomir Lalewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
60
(37,97%)
Sylwia Luścińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
20
(12,66%)
Magdalena Teresa Rybak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(21,52%)
Krzysztof Antoni Plewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
5
(3,16%)
Okręg 11
Część sołectwa Oleśnica ulice: Gliniki, Spacerowa, Wiejska, Żeromskiego
Pokaż więcej
Wiesław Krzysztof Czupryn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(48,95%)
Iwona Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
69
(48,25%)
Waldemar Sławomir Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
4
(2,80%)
Okręg 12
Część sołectwa Oleśnica ulice: Budy, Leśna, Ogrodowa, Sadowa, Zarzecze, Zwierzyniec
Pokaż więcej
Jolanta Maria Skórska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(5,56%)
Aneta Mieczysława Skurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
58
(40,28%)
Jacek Marcin Żmudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
28
(19,44%)
Stanisław Ambroży
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(34,72%)
Anna Gacoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
0
(0,00%)
Okręg 13
Część sołectwa Oleśnica ulice: Szkolna, Wesoła
Pokaż więcej
Leszek Kazimierz Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(24,47%)
Andrzej Stefan Głowniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
20
(21,28%)
Stanisław Franciszek Skórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
30
(31,91%)
Monika Agnieszka Pasternak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(22,34%)
Agnieszka Janina Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
0
(0,00%)
Okręg 14
Część sołectwa Oleśnica ulice: Staszowska od numeru 1 do 100
Pokaż więcej
Zofia Maria Kasza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(16,16%)
Janina Maria Ryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
22
(22,22%)
Piotr Maciej Płatos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
57
(57,58%)
Mateusz Wojciech Wawrzoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
4
(4,04%)
Okręg 15
Część sołectwa Oleśnica ulice: Staszowska od numeru 101 do końca, Wrzosy
Pokaż więcej
Barbara Zdzisława Brachowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(25,25%)
Bolesław Tomasz Lalewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
22
(22,22%)
Katarzyna Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLEŚNICA
21
(21,21%)
Agnieszka Zofia Kosałka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(31,31%)
Andrzej Jan Przekota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TWÓRCZE WSPÓŁDZIAŁANIE” KRZYSZTOF ANTONI PLEWA
0
(0,00%)