Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bańska Niżna (część): ul. Kantorówka, Migle, Papieska od nr 1 do nr 128, Osiedla Brzyzek, Hodówka
Pokaż więcej
Jan Józef Babiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
66
(36,46%)
Helena Guśpiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
115
(63,54%)
Okręg 2
Sołectwo Bańska Niżna (część): ul. Cieplice, Na Brzegu, Papieska od nr 129 do końca, Topory, Osiedle Za Potokiem
Pokaż więcej
Anna Urszula Waliczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
64
(32,16%)
Władysław Łukaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
135
(67,84%)
Okręg 3
Sołectwo Bańska Wyżna (część): ul. Do Cieślów, Szlak Papieski od nr 1 do nr 117, Osiedla Kubacówka, Pitoniówka
Pokaż więcej
Maria Zofia Antoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
82
(49,70%)
Józef Zarycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
42
(25,45%)
Małgorzata Maria Krauzowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(24,85%)
Okręg 4
Sołectwo Bańska Wyżna (część): ul. Szlak Papieski od nr 118 do końca, Osiedle Gielatówka
Pokaż więcej
Barbara Zalińska-Sikoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
99
(54,70%)
Stanisław Sikoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
82
(45,30%)
Okręg 5
Sołectwo Bór
Pokaż więcej
Lucyna Anna Bafia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
65
(36,52%)
Wacław Józef Furczoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
113
(63,48%)
Okręg 6
Sołectwo Maruszyna (część): ul. Gancarze, Jana Pawła II od nr 1 do nr 68, Ludźmierska, Stopki, Pod Górą, św. Stanisława Kostki, Wspólna, Osiedla Bałtyzory, Bukowa
Pokaż więcej
Rafał Paweł Wilkus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
158
(46,20%)
Józef Wojciech Strama
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
156
(45,61%)
Katarzyna Zofia Jachymiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(8,19%)
Okręg 7
Sołectwo Maruszyna (część): ul. Jana Pawła II od nr 69 do końca, Kosy, św. Jana Kantego, Za Żor, Osiedla Byliny, Cisonie, Janiki, Stanki
Pokaż więcej
Janusz Marcin Gał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
164
(51,25%)
Piotr Czesław Gubała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(23,44%)
Zofia Strama
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ROZWÓJ
81
(25,31%)
Okręg 8
Sołectwo Skrzypne (część): ul. św. Jadwigi Królowej, św. Józefa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lipowa
Pokaż więcej
Sławomir Michniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
78
(36,28%)
Wojciech Piszczór
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(63,72%)
Okręg 9
Sołectwo Skrzypne (część): ul. Kościelna, Wierchowa, Dolna, Osiedla Fułówka, Potok
Pokaż więcej
Barbara Maria Chramiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
55
(32,54%)
Joanna Palka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
114
(67,46%)
Okręg 10
Sołectwo Szaflary (część): ul. Augustyna Suskiego od nr 1 do nr 64, Kolejowa, Skałka, Zakopiańska od nr 1 do nr 51, Wąska
Pokaż więcej
Jarosław Rafał Szlęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
126
(39,13%)
Bartłomiej Stanisław Fatla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
149
(46,27%)
Zenon Władysław Ochmański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(14,60%)
Okręg 11
Sołectwo Szaflary (część): ul. Boczna, Nadwodnia, Palenice, Władysława Orkana, Zakopiańska od nr 52 do końca, Osiedle Zadział
Pokaż więcej
Jacek Andrzej Wątorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
153
(52,94%)
Wiktor Piotr Zagórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA
136
(47,06%)
Okręg 12
Sołectwo Szaflary (część): ul. Kościelna, Ogrodowa, Pod Górą, Polna, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Rola Galicowa, Szkolna, Do Barci, Widokowa
Pokaż więcej
Janusz Jurzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
220
(66,27%)
Marzena Katarzyna Kozik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
112
(33,73%)
Okręg 13
Sołectwo Szaflary (część): ul. 75 - lecia Ruchu Ludowego, Augustyna Suskiego od nr 65 do końca, Krzywa, Na Potoczku, Osiedla Nowe, Podlubelki
Pokaż więcej
Jan Handzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
78
(31,08%)
Stanisław Andrzej Wąsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
173
(68,92%)
Okręg 14
Sołectwo Zaskale (część): ul. Kościelna, Kardynała Karola Wojtyły od nr 1 do nr 57, Skałka, Słoneczna, Sportowa, św. Wojciecha, Za Wodą
Pokaż więcej
Mirosław Krzysztof Białoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
70
(24,31%)
Adam Gabriel Waras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
137
(47,57%)
Andrzej Bukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(28,13%)
Okręg 15
Sołectwo Zaskale (część): ul. Bogdana Werona, Józefa Piłsudskiego, Kardynała Karola Wojtyły od nr 58 do końca, Leśna, Polna, Tadeusza Kościuszki, Osiedla Kopaczyska, Za Torem
Pokaż więcej
Andrzej Tylka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY
107
(41,63%)
Julian Buroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO
73
(28,40%)
Krzysztof Józef Gacek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(29,96%)