Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Nowa Wieś Wielka-część, ulice: Akacjowa, Bukowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Lipowa, Paprocia, Polna, Sasankowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
Maciej Piotr Sas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
17
(6,14%)
Anna Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
97
(35,05%)
Sławomir Homeniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
94
(33,94%)
Stanisław Kapysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
50
(18,05%)
Grażyna Ewa Karaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
19
(6,86%)
Okręg 2
sołectwo Nowa Wieś Wielka-część, ulice: Aleja Pokoju, Bydgoska-numery nieparzyste od nr 1 do końca i nr parzyste od nr 2 do nr 44 (tj. od ul. Komunalnej do przejazdu kolejowego), Dworcowa, Komunalna, Kwiatowa, Ogrodowa, Rolna, Targowa
Pokaż więcej
Piotr Moskal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
42
(16,03%)
Filip Kaniasty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
95
(36,26%)
Robert Rafiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
106
(40,46%)
Barbara Paciorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
19
(7,25%)
Okręg 3
sołectwo Nowa Wieś Wielka-część, ulice: Dolina, Gajowa, Łubinowa, Miła, Perłowa, Piękna, Przemysłowa, Słoneczna, Słowiańska, Spacerowa, Stepowa, Żwirowa
Pokaż więcej
Janusz Krauza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
12
(4,96%)
Wiesława Słaboszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
136
(56,20%)
Katarzyna Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
78
(32,23%)
Jarosław Piotr Banaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
16
(6,61%)
Okręg 4
sołectwo Nowa Wieś Wielka-część, ulice: Błękitna, Borówkowa, Brzozowa, Bydgoska-numery parzyste od nr 56 do końca (tj. od przejazdu kolejowego do Januszkowa), Deszczowa, Dębowa, Długa, Gradowa, Graniczna, Jodłowa, Kolejowa, Kręta, Leśna, Łosiowa, Miodowa, Modrakowa, Nad Torem, Owsiana, Sosnowa, Stolarska, Świerkowa, Tartaczna, Wiaduktowa, Wojska Polskiego, Zakładowa, Zamkowa, Zbożowa, Żytnia
Pokaż więcej
Klaudiusz Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
31
(15,35%)
Renata Iwona Czeczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
29
(14,36%)
Maria Jolanta Bożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
29
(14,36%)
Tomasz Hermann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
65
(32,18%)
Agnieszka Anetta Klecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
48
(23,76%)
Okręg 5
sołectwo Brzoza-część, ulice: Brzozowa, Bydgoska-od nr 37 do końca (tj. od ulicy Łabiszyńskiej do Chmielnik), Kolejowa, Łabiszyńska, Malinowa, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich-numery nieparzyste od nr 1 do nr 31 i numery parzyste od nr 2 do nr 36 (tj. od oczyszczalni ścieków do ulicy Łabiszyńskiej), Szkolna wsie: Chmielniki, Emilianowo, Piecki
Pokaż więcej
Wiesław Puszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
70
(23,65%)
Sylwester Tadeusz Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
80
(27,03%)
Andrzej Dariusz Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
32
(10,81%)
Danuta Teresa Dojs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
114
(38,51%)
Okręg 6
sołectwo Brzoza-część, ulice: Bydgoska-od nr 1 do nr 36 (tj. od północnej granicy gminy do ul. Łabiszyńskiej), Emilii Gierczak, Kwiatowa, Lipowa, Modrakowa, Poprzeczna, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa
Pokaż więcej
Grzegorz Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
39
(16,18%)
Kazimierz Oskwarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
107
(44,40%)
Maciej Żuberek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
95
(39,42%)
Okręg 7
sołectwo Brzoza-część, ulice: Akacjowa, Cisowa, Dolina, Gajowa, Okrężna, Polna, Powstańców Wielkopolskich-numery parzyste od nr 38 do końca i numery nieparzyste od nr 31b do końca (tj. od ul. Łabiszyńskiej do granic sołectwa), Projektowana, Wiejska
Pokaż więcej
Maciej Rafał Ślesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
129
(44,48%)
Adam Jacek Bocheński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
141
(48,62%)
Mikołaj Dominik Mielhorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
20
(6,90%)
Okręg 8
sołectwo Brzoza-część, ulice: Bukowa, Dębowa, Grochowskiego, Jarzębinowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krótka, Porzeczkowa, Przemysłowa, Spokojna, Śliwkowa
Pokaż więcej
Michał Tadeusz Kuczborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
52
(19,77%)
Agnieszka Karolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
95
(36,12%)
Tadeusz Korczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
71
(27,00%)
Roksana Anna Wojcieszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
9
(3,42%)
Marek Dwulit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
36
(13,69%)
Okręg 9
sołectwo Brzoza-część, ulice: Bocianowa, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Kasztanowa, Klonowa, Krucza, Kukułcza, Leśna, Łabędzia, Morska, Orla, Pawia, Ptasia, Skowronkowa, Sokola, Sowia, Strusia
Pokaż więcej
Łukasz Sebastian Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
62
(23,13%)
Waldemar Wojciech Owczarzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
98
(36,57%)
Roman Sylwester Kugler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
36
(13,43%)
Tomasz Dolata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
72
(26,87%)
Okręg 10
sołectwa: Dziemionna, Januszkowo
Pokaż więcej
Marcin Krzysztof Jędrusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
58
(16,20%)
Magdalena Maria Szal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
168
(46,93%)
Jan Sojka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
115
(32,12%)
Adam Marek Manowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
17
(4,75%)
Okręg 11
sołectwo: Olimpin
Pokaż więcej
Zbigniew Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
140
(46,82%)
Adam Andrzej Pociot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
61
(20,40%)
Adam Fryckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
98
(32,78%)
Okręg 12
sołectwa: Kobylarnia, Nowe Smolno
Pokaż więcej
Jacek Mikołaj Kanadys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
151
(52,07%)
Halina Barbara Białas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
22
(7,59%)
Sławomir Andrzej Fac
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
117
(40,34%)
Bartosz Manuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
0
(0%)
Okręg 13
sołectwa: Prądocin, Kolankowo, Jakubowo
Pokaż więcej
Małgorzata Ewa Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
84
(24,14%)
Jolanta Diering
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
93
(26,72%)
Joanna Katarzyna Kin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
126
(36,21%)
Sandra Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
45
(12,93%)
Okręg 14
sołectwa: Dąbrowa Wielka, Tarkowo Dolne
Pokaż więcej
Krzysztof Dzikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
76
(31,54%)
Katarzyna Ewa Bulik-Frontczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
14
(5,81%)
Janusz Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RADNI”
97
(40,25%)
Irena Janina Jędrusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ, ZGODA I PRZYRODA
54
(22,41%)
Okręg 15
sołectwa: Dobromierz, Leszyce, Nowa Wioska
Pokaż więcej
Edward Tadeusz Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
56
(46,67%)
Marek Stanisław Grzywacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DLA WAS TAK
47
(39,17%)
Rafał Józef Tyniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
17
(14,17%)