Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wiesław Józef Dałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(55,56%)
Mateusz Marcin Dałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(44,44%)
Okręg 2
Cezary Wielemborek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO WIELEMBORKA
0
(0,00%)
Okręg 3
Bogoria Dolna, Bogoria Górna, Bogoria Pofolwarczna
Pokaż więcej
Józef Tadeusz Warzywoda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(37,95%)
Dariusz Kazimierz Wróblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(31,33%)
Tomasz Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO WIELEMBORKA
51
(30,72%)
Okręg 4
Barbara Ewa Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(55,26%)
Krzysztof Gajewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(44,74%)
Okręg 5
Wiskienica Dolna, Wiskienica Górna
Pokaż więcej
Iwona Kołaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA”
83
(51,88%)
Andrzej Jan Ledzion
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WISKIENICA DOLNA
77
(48,13%)
Okręg 6
Jolanta Perzyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(62,00%)
Bożena Ewa Głowacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(16,00%)
Tomasz Żaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO WIELEMBORKA
44
(22,00%)
Okręg 7
Łaźniki, Zalesie
Pokaż więcej
Adam Grzegory
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(56,03%)
Grzegorz Wesołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(43,97%)
Okręg 8
Nowe Zduny (w tym Zduńska Dąbrowa), Dąbrowa
Pokaż więcej
Tomasz Adamski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(49,13%)
Łukasz Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(50,87%)
Okręg 9
Zduny od nr 1 do nr 60, od nr 108 do nr 141 i ulica Sportowa
Pokaż więcej
Bożena Marianna Cholewa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(53,30%)
Dominik Marcin Golis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO WIELEMBORKA
85
(46,70%)
Okręg 10
Zduny od nr 61 do nr 107 B, od nr 142 do końca, Pólka, Retki
Pokaż więcej
Marzena Wieczorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(45,79%)
Edward Pierzchała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(54,21%)
Okręg 11
Maurzyce, Szymanowice
Pokaż więcej
Witold Jabłoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(45,03%)
Michał Łąpieś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(26,70%)
Andrzej Węgierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO WIELEMBORKA
54
(28,27%)
Okręg 12
Zbigniew Janusz Bończak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(41,57%)
Magdalena Ufa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(12,36%)
Renata Pędziejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "IGLA"
82
(46,07%)
Okręg 13
Urzecze, Wierznowice
Pokaż więcej
Wioletta Hanna Markowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(46,88%)
Marek Sokół
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(53,13%)
Okręg 14
Złaków Borowy
Pokaż więcej
Andrzej Grzegory
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(68,16%)
Krystyna Małgorzata Dubiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(31,84%)
Okręg 15
Złaków Kościelny, Nowy Złaków
Pokaż więcej
Konrad Maciej Dubiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(23,71%)
Jan Wieteska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(30,17%)
Marcin Stańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA STAŃCZYKA
107
(46,12%)