Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Banie Mazurskie, Dubeninki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
-
6
Konrad Brzoskowski
18
(0,65%)
-
4
Edyta Mieczysława Płatosz
55
(1,99%)
-
2
Stanisław Wójtowicz
201
(7,29%)
-
3
Łukasz Balczun
165
(5,98%)
-
1
Małgorzata Marianna Kuliś
375
(13,59%)
-
5
Marzena Zarzecka
47
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Michnicz
122
(4,42%)
-
3
Lucyna Krystyna Goik
38
(1,38%)
-
2
Adam Bernatowicz
213
(7,72%)
-
4
Lucyna Olszewska
23
(0,83%)
-
5
Lech Faltyn
13
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Teresa Aftyka
103
(3,73%)
-
1
Alicja Anna Iwaniuk
247
(8,95%)
-
2
Maciej Witczak
159
(5,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP
-
4
Karol Szablak
316
(11,45%)
-
5
Paweł Werchowicz
93
(3,37%)
-
1
Jaromir Andrzej Krajewski
207
(7,50%)
-
2
Olga Kapuśniak
75
(2,72%)
-
3
Beata Nazarowicz-Metlerska
73
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
-
2
Andrzej Józef Kisielewski
36
(1,30%)
-
3
Wioletta Bornejko
80
(2,90%)
-
1
Sylwia Werbel
82
(2,97%)
-
4
Przemysław Bazydło
18
(0,65%)
Okręg 2
Miasto Gołdap
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
-
1
Jacek Rakowski
58
(1,13%)
-
4
Małgorzata Pińczak
24
(0,47%)
-
3
Marcin Białous
114
(2,21%)
-
2
Beata Jaworowska
29
(0,56%)
-
5
Jerzy Daniłowicz
31
(0,60%)
-
7
Jan Janusz Ratomski
20
(0,39%)
-
6
Emilia Wójtowicz
34
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Jan Piątkowski
41
(0,80%)
-
2
Dariusz Rogala
76
(1,48%)
-
3
Grzegorz Wądołowski
35
(0,68%)
-
9
Emilia Łabanowska
37
(0,72%)
-
8
Sylwia Katarzyna Ołów
52
(1,01%)
-
7
Irena Nowak
37
(0,72%)
-
1
Grażyna Barbara Senda
397
(7,71%)
-
4
Ryszard Leszczyński
119
(2,31%)
-
5
Mariusz Jacek Wilczyński
54
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP
-
3
Leszek Retel
222
(4,31%)
-
1
Piotr Wasilewski
176
(3,42%)
-
6
Halina Wojtanis
32
(0,62%)
-
5
Marian Tadeusz Podziewski
490
(9,51%)
-
7
Jacek Bogdan
37
(0,72%)
-
4
Anna Anetta Kozioł
161
(3,13%)
-
2
Emilia Wołyniec
90
(1,75%)
-
8
Agnieszka Urszula Urynowicz
51
(0,99%)
-
9
Anetta Ewa Leszczyńska
16
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Rant
132
(2,56%)
-
2
Andrzej Nierwiński
79
(1,53%)
-
5
Wioletta Tomaszewska-Walc
138
(2,68%)
-
6
Leszek Zajkowski
27
(0,52%)
-
3
Małgorzata Lenarczyk
117
(2,27%)
-
8
Jarosław Majstrowicz
16
(0,31%)
-
4
Halina Jasińska
129
(2,50%)
-
9
Mirosław Słapik
129
(2,50%)
-
7
Joanna Poremba
29
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP
-
4
Grzegorz Jabłoński
68
(1,32%)
-
8
Stefan Adam Piech
89
(1,73%)
-
1
Marzanna Marianna Wardziejewska
319
(6,19%)
-
3
Krzysztof Giedrojć
78
(1,51%)
-
2
Zbigniew Andrzej Cherek
46
(0,89%)
-
6
Kornelia Maria Oczkowska
11
(0,21%)
-
7
Krystyna Wanda Ołowniuk
189
(3,67%)
-
5
Marek Kuskowski
194
(3,77%)
-
9
Mirosława Równa
98
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
-
4
Iza Kowalik
65
(1,26%)
-
2
Sylwia Izabela Ostrowska
73
(1,42%)
-
3
Jarosław Podziewski
88
(1,71%)
-
1
Wacław Grenda
254
(4,93%)
-
5
Mariusz Strecha
76
(1,48%)
-
6
Anna Sobolewska
30
(0,58%)
-
7
Adam Bruś
82
(1,59%)
-
8
Natalia Popławska
46
(0,89%)
-
9
Mariusz Trzasko
116
(2,25%)
Okręg 3
Gmina Gołdap
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
-
3
Józef Banaszek
59
(2,66%)
-
2
Beata Motusiewicz
13
(0,59%)
-
1
Krzysztof Szocik
83
(3,74%)
-
4
Karol Szymczak
70
(3,15%)
-
5
Sylwia Gulczyńska
17
(0,77%)
-
6
Marianna Andrzejaczek
19
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Robert Michałowski
23
(1,04%)
-
5
Grażyna Zadykowicz
20
(0,90%)
-
2
Dorota Kowalska
80
(3,60%)
-
1
Andrzej Jan Osiński
117
(5,27%)
-
4
Iwona Ewa Choroszko
19
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP
-
2
Józef Dominiuk
163
(7,34%)
-
6
Teresa Michalina Brzozowska
118
(5,32%)
-
1
Anna Falińska
163
(7,34%)
-
3
Emilia Jankowska
34
(1,53%)
-
5
Mariusz Gliński
91
(4,10%)
-
4
Kamil Łukasz Kaczan
35
(1,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Teresa Żyżyk
51
(2,30%)
-
2
Waldemar Liszewski
33
(1,49%)
-
4
Jakub Stefan Łukjaniuk
13
(0,59%)
-
1
Mariola Zamojska
47
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP
-
6
Marian Skiba
67
(3,02%)
-
3
Martyna Borkowska
17
(0,77%)
-
2
Marta Andruczyk
60
(2,70%)
-
1
Andrzej Ciołek
198
(8,92%)
-
5
Rafał Górski
97
(4,37%)
-
4
Dorota Delegacz
25
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
-
1
Jarosław Wiktor Dzienis
226
(10,18%)
-
2
Krystyna Sadowska
67
(3,02%)
-
6
Małgorzata Trzasko
31
(1,40%)
-
3
Mariusz Kowalczuk
121
(5,45%)
-
4
Anna Perżyło
29
(1,31%)
-
5
Robert Matusiewicz
14
(0,63%)