Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatZator Osiedle Centrum, ulice: 26 - go Stycznia, Cicha, Krakowska do skrzyżowania z ul. Zamkową, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kongresowa, Adama Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Plac Tadeusza Kościuszki, Plac Jana Matejki, Piastowska, Rynek, Różana, Spadzista, Stroma, Szkolna, Wadowicka do skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II, Jacka Kuronia, św. Rocha, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zamkowa, Dolina Karpia, Blich
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Zator Osiedle Bugaj, ulice: Bugajska do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, Brzozowa, Górnicza, Graniczna (numery nieparzyste), Mikołaja Kopernika od ul. Bugajskiej do skrzyżowania z ul. Władysława Grabskiego, Kwiatowa, Diamentowa, Stawowa, Stanisława Wyspiańskiego, Aleja Fryderyka Chopina, Władysława Reymonta, Aleja 3 Maja, Romana Rybarskiego, Marii Skłodowskiej–Curie, Władysława Grabskiego, Centralna (numery nieparzyste od 1 do 27 oraz od 143 do 171), Malinowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Zator Osiedle Królewiec, ulice: Bugajska od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, Jana Pawła II, Jagiellońska, Królewska, Księcia Janusza, Księcia Kazimierza, Księcia Wacława, Księcia Władysława, Księstwa Zatorskiego, Mieszka Cieszyńskiego, Parkowa, Pawła z Zatora, Potockich, Jerzego Remera, Gen. Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Wadowicka – od skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II do granicy sołectwa Rudze, Żwirki i Wigury, Generała Józefa Hallera, Armii Krajowej, Andrychowska (numery parzyste), Centralna nr 173
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Zator Osiedle Morysina, ulice: Aleja Kasztanowa, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Krakowska-od skrzyżowania z ul. Zamkową, Nadrzeczna, Elizy Orzeszkowej, Wiejska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Zator Osiedle Podlipki I, ulice: Aleja 1 - go Maja, Chrzanowska, Mikołaja Kopernika – od Al. 1 Maja do drugiego skrzyżowania z ul. Stanisława Staszica, Kolejowa (bez bloków), Nowa, Oświęcimska, Leszka Palimąki, Polna, Juliusza Słowackiego, Wąska (numery nieparzyste), Wojska Polskiego (bez bloków), Porozumień Sierpniowych, Wszystkich Świętych, Stanisława Staszica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Zator Osiedle Podlipki II; Bloki przy ul. Wojska Polskiego nr: 1A i 1B, 7A – 7C, 9A i 9B, 11A – 11 E oraz blok przy ul. Kolejowej nr 34
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Graboszyce
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Grodzisko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa Laskowa i Trzebieńczyce
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Łowiczki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Palczowice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Podolsze I, ulice: Dobra, Ekologiczna, Gimnazjalna, Jagodowa, Jasna, Jesionowa, Jutrzenki, Kręta, Łąkowa, Miodowa, Prosta, Rybacka, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starowiejska parzyste od nr 74 i nieparzyste od nr 55, Starowiślna, Strażacka, Św. Jana, Tęczowa, Wschodnia, Zatorska parzyste od nr 24 i nieparzyste od nr 43, Zielona, Zaskawie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Podolsze II, ulice: Długa, Mostowa, Nad Skawą, Sosnowa, Starowiejska parzyste od nr 2 do 72 i nieparzyste od 1 do 53, Wąska (nr parzyste), Widok, Zakątek, Zatorska parzyste nr 2 - 22 i nieparzyste nr 1 - 41, Złotych Kłosów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Rudze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Smolice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów