Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Belsk Duży ulice: Jabłoniowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Parkowa, Nocznickiego, Wiśniowa, Osiedle PAN.
Pokaż więcej
Bogusław Tomasz Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
118
(66,67%)
Andrzej Zdzisław Konarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
59
(33,33%)
Okręg 2
Sołectwo Belsk Duży ulice: J. Kozietulskiego, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Różana, Ogrodowa, Szkolna.
Pokaż więcej
Ewa Monika Maciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Anielin, Belsk Mały, Jarochy.
Pokaż więcej
Marzanna Barbara Karaluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
84
(62,22%)
Jarosław Stanisław Katana
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ANIELIN
51
(37,78%)
Okręg 4
Sołectwo Odrzywołek.
Pokaż więcej
Tadeusz Józef Szydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
75
(42,37%)
Wojciech Adam Krawczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
102
(57,63%)
Okręg 5
Sołectwa: Tartaczek, Julianów, Bodzew, Wola Starowiejska.
Pokaż więcej
Zbigniew Jacek Byrski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
117
(75,97%)
Anna Teresa Badowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
37
(24,03%)
Okręg 6
Sołectwo Stara Wieś.
Pokaż więcej
Mariusz Jan Jarząb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
38
(34,55%)
Roman Mikołaj Ozimski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
72
(65,45%)
Okręg 7
Sołectwa: Rębowola, Skowronki, Mała Wieś.
Pokaż więcej
Stanisława Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
130
(55,08%)
Marcin Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
106
(44,92%)
Okręg 8
Sołectwo Lewiczyn.
Pokaż więcej
Grzegorz Piotr Janota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
129
(60,56%)
Jan Antoni Maciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
84
(39,44%)
Okręg 9
Sołectwa: Boruty, Grotów, Oczesały.
Pokaż więcej
Ewa Maria Łubińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
95
(65,52%)
Bogdan Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
50
(34,48%)
Okręg 10
Sołectwo Łęczeszyce.
Pokaż więcej
Paweł Tomasz Augusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
170
(69,39%)
Izabela Zofia Sobczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
75
(30,61%)
Okręg 11
Sołectwa: Koziel, Wola Łęczeszycka, Wólka Łęczeszycka.
Pokaż więcej
Marek Zbigniew Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
142
(63,39%)
Stanisław Szczepan Wiechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PONAD PODZIAŁAM
82
(36,61%)
Okręg 12
Sołectwa: Rosochów, Sadków Duchowny, Wilczogóra.
Pokaż więcej
Radosław Mieczysław Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwa: Aleksandrówka, Rożce, Sadków Kolonia, Sadków Szlachecki.
Pokaż więcej
Jarosław Wacław Cąderek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Zaborów, Zaborówek, Maciejówka.
Pokaż więcej
Mariusz Radosław Gieleciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
118
(66,67%)
Janusz Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ANIELIN
59
(33,33%)
Okręg 15
Sołectwa: Bartodzieje, Kussy, Wilczy Targ, Widów.
Pokaż więcej
Grażyna Jadwiga Badowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY
58
(38,93%)
Andrzej Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ANIELIN
91
(61,07%)