Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Branice: ul. Ogrodowa, ul. Owocowa, ul. Prusa, ul. Słoneczna, ul. Spadzista.
Pokaż więcej
Adam Andrzej Herbut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
89
(55,63%)
Marian Fuczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
71
(44,38%)
Okręg 2
Sołectwo Branice: ul. Szkolna.
Pokaż więcej
Wojciech Jerzy Chuchla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
79
(44,89%)
Grzegorz Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,16%)
Wioletta Maria Suliga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
58
(32,95%)
Okręg 3
Sołectwo Branice: ul. Główna od nr 1 do nr 77 i 79, 81, 83, 85, 87, 87A, ul. Grunwaldzka, ul. Lwowska, ul. Mickiewicza, ul. Plac Wolności, ul. Pocztowa, ul. Skłodowskiej ul. Słowackiego.
Pokaż więcej
Katarzyna Dorota Blicharz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
23
(8,55%)
Krzysztof Słowik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(21,93%)
Maciej Marian Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI KULTURY I SPORTU
187
(69,52%)
Okręg 4
Sołectwo Branice: ul. 1 Maja, ul. Główna nr 78, 80, 82, 84, 86 i od nr 88 do końca, ul. Kościelna, ul. Młyńska, ul. Plater, ul. Szpitalna
Pokaż więcej
Janusz Marek Mokrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
92
(38,33%)
Władysław Lenartowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY BRANICE”
148
(61,67%)
Okręg 5
Sołectwa: Jędrychowice, Michałkowice, Posucice
Pokaż więcej
Jadwiga Zofia Żłobicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
58
(37,66%)
Mirosław Kazimierz Barski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(62,34%)
Okręg 6
Sołectwo Bliszczyce
Pokaż więcej
Piotr Jan Pelc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
75
(31,65%)
Teresa Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
69
(29,11%)
Wiesław Grzegorz Cykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(39,24%)
Okręg 7
Sołectwo Lewice
Pokaż więcej
Jan Żywina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
44
(23,53%)
Bogusława Maria Dyląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
88
(47,06%)
Marian Wiktor Madera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(29,41%)
Okręg 8
Sołectwo Włodzienin: od nr 1 do nr 89 od nr 126 do końca
Pokaż więcej
Józef Mariusz Antoszczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
82
(58,16%)
Wiesława Hnatiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
59
(41,84%)
Okręg 9
Sołectwo Włodzienin: od nr 90 do nr 125, Sołectwo Włodzienin-Kolonia
Pokaż więcej
Marian Pańkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
17
(16,35%)
Roman Jerzy Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
87
(83,65%)
Okręg 10
Sołectwo Niekazanice z przysiółkiem Niekazanice-Kałduny, Wódka.
Pokaż więcej
Zdzisław Semanyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
43
(30,28%)
Tadeusz Stanisław Sęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
71
(50,00%)
Mariusz Jan Widawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(19,72%)
Okręg 11
Sołectwa: Dzbańce, Dzbańce-Osiedle
Pokaż więcej
Marta Humeniuk-Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
190
(85,59%)
Mateusz Kudzia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(14,41%)
Okręg 12
Sołectwa: Gródczany, Jabłonka, Jakubowice, Turków
Pokaż więcej
Paweł Stanisław Kopeczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Wysoka
Pokaż więcej
Andrzej Czuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE
77
(37,20%)
Iwona Maria Pączko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
130
(62,80%)
Okręg 14
Sołectwo Boboluszki
Pokaż więcej
Roman Lenartowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
101
(73,72%)
Monika Angelika Skwarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(26,28%)
Okręg 15
Sołectwa: Dzierżkowice, Uciechowice, Wiechowice
Pokaż więcej
Artur Alojzy Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
0
(0,00%)