Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO GRUDUSK ULICE: CICHA, MAZOWIECKA, SZKOLNA
Pokaż więcej
Dorota Barbara Adamkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(30,08%)
Radosław Klein
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(21,95%)
Beata Ciska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
59
(47,97%)
Okręg 2
SOŁECTWO GRUDUSK: MIEJSCOWOŚĆ GRUDUSK ULICE: CIECHANOWSKA NUMERY PARZYSTE OD NR 2 DO 82, KONOPNICKIEJ NUMERY NIEPARZYSTE OD NR 3 DO NR 37, STRAŻACKA, MIEJSCOWOŚCI GRUDUSK-BRZOZOWO, GRUDUSK-OLSZAK.
Pokaż więcej
Dariusz Magdaliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(13,41%)
Andrzej Jarosław Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(57,32%)
Jerzy Stanisław Rzodkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
24
(29,27%)
Okręg 3
SOŁECTWO GRUDUSK: MIEJSCOWOŚĆ: GRUDUSK-ULICE: 50 - LECIA PCK, CIECHANOWSKA NUMERY NIEPARZYSTE OD NR 3 DO NR 71, MOŚCICKIEGO
Pokaż więcej
Jacek Andrzej Adamkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(6,20%)
Andrzej Deptuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DEPTUŁY "NIEZALEŻNI"
9
(6,98%)
Wojciech Amenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(25,58%)
Waldemar Amenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY ROZWÓJ
34
(26,36%)
Grzegorz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
45
(34,88%)
Okręg 4
SOŁECTWO GRUDUSK MIEJSCOWOŚĆ GRUDUSK-ULICE: NOWA, SIENKIEWICZA, ŻEROMSKIEGO
Pokaż więcej
Stanisław Makijonko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(40,34%)
Kamil Kącki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
71
(59,66%)
Okręg 5
SOŁECTWO GRUDUSK MIEJSCOWOŚĆ GRUDUSK-ULICE: KOLEJOWA, KONOPNICKIEJ NUMERY PARZYSTE OD NR 4 DO NR 10C, POLNA
Pokaż więcej
Szczepan Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(25,64%)
Zdzisław Gorczyca
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(40,17%)
Elżbieta Kimona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
40
(34,19%)
Okręg 6
SOŁECTWA: WIKSIN, ŻARNOWO
Pokaż więcej
Paweł Lisiecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(55,93%)
Grzegorz Antczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(44,07%)
Okręg 7
SOŁECTWO: RĄBIEŻ GRUDUSKI
Pokaż więcej
Jarosław Niemierzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(26,17%)
Anna Małecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(41,12%)
Kazimierz Świątecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RĄBIEŻ GRUDUSKI
35
(32,71%)
Okręg 8
SOŁECTWO KOŁAKI WIELKIE, MIEJSCOWOŚCI: KOŁAKI MAŁE, KOŁAKI WIELKIE, SOŁECTWO: WIŚNIEWO
Pokaż więcej
Jerzy Smoliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(31,71%)
Wojciech Robert Kołakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
84
(68,29%)
Okręg 9
SOŁECTWO: PSZCZÓŁKI GÓRNE: MIEJSCOWOŚCI: PSZCZÓŁKI-CZUBAKI, PSZCZÓŁKI-SZERSZENIE, PSZCZÓŁKI-GÓRNE, SOŁECTWA; SOKOŁOWO, STRZELNIA
Pokaż więcej
Adam Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
0
(0,00%)
Okręg 10
SOŁECTWA: BORZUCHOWO-DAĆBOGI, PURZYCE-ROZWORY, SOŁECTWO: PURZYCE-TROJANY MIEJSCOWOŚCI PURZYCE-POMIANY, PURZYCE-TROJANY, SOŁECTWO: SOKÓLNIK
Pokaż więcej
Jacek Rama
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(30,84%)
Michał Adam Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
74
(69,16%)
Okręg 11
SOŁECTWO: ŁYSAKOWO, SOŁECTWO: MIERZANOWO, MIEJSCOWOŚCI: MIERZANOWO, MIERZANOWO-KOLONIA
Pokaż więcej
Hanna Aldona Brzozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSI MIERZANOWO
59
(41,55%)
Piotr Stryjewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
83
(58,45%)
Okręg 12
SOŁECTWO HUMIĘCINO MIEJSCOWOŚCI: HUMIĘCINO, HUMIĘCINO-RETKI, SOŁECTWO ZAKRZEWO WIELKIE, MIEJSCOWOŚCI: ZAKRZEWO MAŁE, ZAKRZEWO WIELKIE
Pokaż więcej
Szymon Cywiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(59,80%)
Waldemar Jan Klicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
41
(40,20%)
Okręg 13
SOŁECTWA: HUMIĘCINO-ANDRYCHY, HUMIĘCINO-KLARY, HUMIĘCINO-KOSKI
Pokaż więcej
Jan Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(25,45%)
Andrzej Rykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
32
(29,09%)
Robert Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA GRUDUSK
50
(45,45%)
Okręg 14
SOŁECTWO: LEŚNIEWO DOLNE MIEJSCOWOŚCI: DĘBOWO, LEŚNIEWO DOLNE, POLANKA, SOŁECTWO: LEŚNIEWO GÓRNE
Pokaż więcej
Mateusz Kozicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(25,88%)
Kazimierz Bałabon
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(8,24%)
Marcin Piotrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
30
(35,29%)
Jacek Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA GRUDUSK
26
(30,59%)
Okręg 15
SOŁECTWA: NIEBORZYN, PRZYWILCZ, SOŁECTWO STRYJEWO WIELKIE MIEJSCOWOŚCI: STRYJEWO MAŁE, STRYJEWO WIELKIE
Pokaż więcej
Stanisław Wojciech Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(49,60%)
Magdalena Hanna Miłoszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(10,40%)
Piotr Mirosław Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK"
50
(40,00%)