Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brzozie nr: 4, 5, 5A, 7, 7A, 8, od 14 do 17, od 22 do 26, 28, 29, 31, od 130 do 137, 143, 143 A, 144, 154, 156, od 158 do 170, 182, 185, 187, od 199 do 201, 210, 210A, 210B, 210C, 210D, 210E, 210F, 210G, 210H, 210I, 210J od 213 do 215
Pokaż więcej
Jakub Patalon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
53
(40,15%)
Waldemar Jan Bytner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
47
(35,61%)
Adam Marek Nisgorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
32
(24,24%)
Okręg 2
Sołectwo Brzozie nr: 1, 1A, 2, 3, 6, od 9 do 13, od 18 do 21, 27, 30, od 33 do 41, 44, od 124 do 129, 129A129B, 129C, 129D, 155, 157, od 177 do 180, 217, 218, 218A, 218B, od 220 do 250
Pokaż więcej
Janusz Orłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(21,48%)
Damian Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
36
(26,67%)
Sylwia Szarafińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
18
(13,33%)
Kazimierz Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
52
(38,52%)
Okręg 3
Sołectwo Brzozie nr: 42, 42A, 43, 47, 48, 51, 51A, 51B, 51C, od 53 do 56, od 60 do 62, 64, od 66 do 69, 70A, od 71 do 72 B, od 78 do 84, od 92 do 123, od 171 do 174
Pokaż więcej
Zbigniew Matysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(12,75%)
Mirosław Jan Bruski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
30
(29,41%)
Przemysław Czepek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
34
(33,33%)
Daniel Marek Skuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
25
(24,51%)
Okręg 4
Sołectwo Brzozie nr: 32, 45, 46, 49, 50, 52, od 57 do 59, 63, 65, 65A, 65B, 65C, 70, od 73 do 77, od 85 do 91, od 138 do 142, od 145 do 153, 175, 176, 181, 183, 184, 186, od 188 do 198, od 202 do 209, 211, 212 , 216, 219, od 251 do 285
Pokaż więcej
Marta Magdalena Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
36
(21,18%)
Zbigniew Bąkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
77
(45,29%)
Grzegorz Tadeusz Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
57
(33,53%)
Okręg 5
Sołectwo Jajkowo miejscowość Jajkowo nr: od 3 do 12A, od 23 do 24A, od 27 do 44, 44A, 44B, 44C, od 46 do 47, od 49 do 99, miejscowość Kantyła
Pokaż więcej
Roman Trawicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(31,58%)
Edward Lendzionowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
41
(35,96%)
Halina Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
37
(32,46%)
Okręg 6
Sołectwo Jajkowo miejscowość Jajkowo nr: od 1 do 2C, od 13 do 22, od 25 do 26, 45, 48, od 100 do 105, miejscowość Kuligi
Pokaż więcej
Iwona Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
53
(53,54%)
Kamila Iwona Fudala-Domin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
46
(46,46%)
Okręg 7
Sołectwo Janówko, Sołectwo Trepki
Pokaż więcej
Kinga Ewa Lewandowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(10,29%)
Jolanta Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
28
(20,59%)
Bernard Bieżuński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
69
(50,74%)
Roman Michał Waruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
25
(18,38%)
Okręg 8
Sołectwo Małe Leźno
Pokaż więcej
Danuta Warlikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
20
(28,17%)
Andrzej Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
51
(71,83%)
Okręg 9
Sołectwo Mały Głęboczek w tym miejscowość Augustowo
Pokaż więcej
Bartłomiej Marek Wardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
58
(50,43%)
Jan Fiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
57
(49,57%)
Okręg 10
Sołectwo Sugajno
Pokaż więcej
Józef Piotrowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(12,90%)
Małgorzata Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
48
(51,61%)
Katarzyna Maria Leśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
33
(35,48%)
Okręg 11
Sołectwo Świecie
Pokaż więcej
Karol Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
58
(60,42%)
Krystyna Ćwiklińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
38
(39,58%)
Okręg 12
Sołectwo Wielki Głęboczek nr: od 14 do 16, od 21 do 69, od 73 do 77
Pokaż więcej
Tomasz Piotrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
50
(40,00%)
Mirosław Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
40
(32,00%)
Wioletta Maria Cegielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
35
(28,00%)
Okręg 13
Sołectwo Wielki Głęboczek nr: od 1 do 13, od 17 do 20, od 70 do 72, od 78 do 160
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Małkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
48
(41,74%)
Maria Florkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
58
(50,43%)
Mirosław Krzysztof Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
9
(7,83%)
Okręg 14
Sołectwo Wielkie Leźno
Pokaż więcej
Marcin Jarosław Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(69,74%)
Barbara Danuta Cybulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
23
(30,26%)
Okręg 15
Sołectwo Zembrze
Pokaż więcej
Grażyna Jarzembowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY SOBIECH
11
(12,36%)
Sylwia Pilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KĘDZIORSKIEJ
31
(34,83%)
Kazimierz Domżalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA BŁASZKIEWICZA
47
(52,81%)