Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Kłodnica
Pokaż więcej
Alina Zawisza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(60,78%)
Joanna Marzanna Lasota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(39,22%)
Okręg 2
Sołectwa: Szczekarków, Szczekarków Kolonia
Pokaż więcej
Józef Błażejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(54,82%)
Andrzej Czapla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(45,18%)
Okręg 3
Sołectwa: Urządków, Wilków, Zarudki
Pokaż więcej
Dorota Żywicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(35,12%)
Grażyna Janina Jarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(33,66%)
Mirosław Maciąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIENIĄDZE DLA POWODZIAN DLA GMINY WILKÓW
23
(11,22%)
Grzegorz Szałas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
41
(20,00%)
Okręg 4
Sołectwo: Zastów Karczmiski
Pokaż więcej
Tomasz Wojciech Jakubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(60,00%)
Helena Bielecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(40,00%)
Okręg 5
Sołectwo: Dobre
Pokaż więcej
Jan Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(37,43%)
Piotr Piłat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(51,40%)
Jerzy Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY WÓJCIK
20
(11,17%)
Okręg 6
Sołectwo: Rogów (od nr 1 do nr 95)
Pokaż więcej
Anna Bożena Kurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(60,16%)
Radosław Giza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(39,84%)
Okręg 7
Sołectwa: Brzozowa, Lubomirka
Pokaż więcej
Katarzyna Cielepa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(30,91%)
Dawid Michał Śliwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(69,09%)
Okręg 8
Sołectwa: Wrzelów Kolonia, Majdany, Rybaki
Pokaż więcej
Robert Tomasz Kot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(46,79%)
Tomasz Kalita
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(53,21%)
Okręg 9
Sołectwo: Zagłoba
Pokaż więcej
Ireneusz Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(58,18%)
Mariola Filiks
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(41,82%)
Okręg 10
Sołectwa: Kąty, Machów, Wilków Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Rybak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(63,43%)
Stanisław Kuzioła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(36,57%)
Okręg 11
Sołectwa: Kępa Chotecka, Szkuciska
Pokaż więcej
Karolina Agnieszka Maciąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘPA 2018
24
(21,24%)
Marek Józef Turski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(42,48%)
Iwona Sylwia Dzikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(36,28%)
Okręg 12
Sołectwa: Polanówka, Wólka Polanowska
Pokaż więcej
Stanisław Mróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(41,30%)
Piotr Krzysztof Złotucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(54,89%)
Henryk Solis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIENIĄDZE DLA POWODZIAN DLA GMINY WILKÓW
7
(3,80%)
Okręg 13
Sołectwa: Kosiorów, Żmijowiska
Pokaż więcej
Józef Czarnota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Podgórz, Zastów Polanowski
Pokaż więcej
Anna Rutkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(32,48%)
Henryk Pawłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(67,52%)
Okręg 15
Sołectwo: Rogów (od nr 96)
Pokaż więcej
Roman Andrzej Ciepielewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(65,22%)
Henryk Chylak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(34,78%)