Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Barczewo-część Osiedla „ Stare Miasto” Ulice: Graniczna, Grottgera, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Krótka, Mikołaja Kopernika od nr 9 do końca, Mostowa, Obrońców Warszawy, Ogrodowa, Olsztyńska, Plac Stefana Batorego, Polna, Południowa, Pomorska, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Władysława Stanisława Reymonta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Barczewo-część Osiedla „Stare Miasto” Ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Cicha, Feliksa Nowowiejskiego, Klasztorna, Mikołaja Kopernika od nr 1 - 8, Łąkowa, Mazurska, Narbutta, Niepodległości, Plac Pocztowy, Plac Ratuszowy, Romualda Traugutta, Smętka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Barczewo-Część osiedla "Stare Miasto” Ulice: Nadrzeczna, Osiedle Zielone Wzgórze, Północna, Warmińska, Widokowa, Wiejska, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Barczewo–część Osiedla „ Nowe Miasto” Ulice: Jana Kasprowicza, Osiedle Słoneczne
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Barczewo-część Osiedla „ Nowe Miasto” Ulice: Kolejowa, Kajki, Miła, Prosta, Przemysłowa, Pułaskiego, Rzemieślnicza, Wojska Polskiego, Zatorze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Barczewo-"osiedle Domków Jednorodzinnych" Ulice: Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Harcerska, Jana Brzechwy, Jana Długosza, Janusza Korczaka, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Lipowa, Marii Konopnickiej, Melchiora Wańkowicza, Nowodworcowa, Osiedlowa, Szczepańskiego, Wiśniowa, Wschodnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Barczewko, Biedowo, Radosty, Szynowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kronowo, Stare Włóki, Wipsowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Łęgajny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Bark, Bogdany, Kaplityny, Mokiny, Skajboty, Wrócikowo, Zalesie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kromerowo, Niedźwiedź, Ramsowo, Ramsówko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Nikielkowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Wójtowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Lamkowo, Łapka, Maruny, Ruszajny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bartołty Wielkie, Jedzbark, Krupoliny, Leszno, Odryty, Kierzliny, Tumiany
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów