Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Chruszczewo
Pokaż więcej
Krzysztof Redas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(13,73%)
Konrad Kazimierz Jezierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
123
(36,72%)
Katarzyna Opasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY OPASIŃSKIEJ
122
(36,42%)
Krzysztof Niesiobędzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(13,13%)
Okręg 2
Sołectwa: Kargoszyn, Ropele
Pokaż więcej
Sławomir Pniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(18,69%)
Zenon Szymon Majkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
79
(25,90%)
Bartosz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
97
(31,80%)
Piotr Kazimierz Mroczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(23,61%)
Okręg 3
Sołectwa: Niestum, Przążewo
Pokaż więcej
Piotr Petrykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(49,29%)
Dariusz Franciszek Kosakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
44
(20,85%)
Patryk Matusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
34
(16,11%)
Marzena Justyna Mysiakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(13,74%)
Okręg 4
Sołectwo Grędzice, miejscowości : Gredzice, Sołectwo Rzeczki, miejscowości: Rzeczki, Rzeczki-Gąski, Rzeczki-Orszyny, Rzeczki-Wólki, Sołectwo Mieszki-Różki, miejscowości: Mieszki-Różki, Bardonki, Mieszki-Atle, Mieszki-Bardony
Pokaż więcej
Anna Antczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(30,90%)
Grażyna Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
89
(38,20%)
Paweł Gburzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
21
(9,01%)
Dorota Karczewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(21,89%)
Okręg 5
Sołectwa: Mieszki Wielkie, Nużewko, Baby
Pokaż więcej
Adam Mieszkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(38,39%)
Magda Piętka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
106
(50,24%)
Anna Orkwiszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(11,37%)
Okręg 6
Sołectwo Kownaty Żędowe, miejscowości: Kownaty Żędowe, Kownaty Wojnowe
Pokaż więcej
Jolanta Zofia Sosnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(31,98%)
Eugeniusz Antoni Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
98
(49,75%)
Edyta Katarzyna Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
36
(18,27%)
Okręg 7
sołectwo Gąski, sołectwo Rutki-Marszewice, miejscowości: Rutki-Marszewice, Szczepanki
Pokaż więcej
Grzegorz Gross
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(43,40%)
Bogdan Stanisław Murawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
90
(31,25%)
Marcin Opata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
9
(3,13%)
Adam Oglęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GĄSECKA
64
(22,22%)
Okręg 8
sołectwo Nużewo, miejscowości: Nużewo, Gołoty, sołectwo Sokołówek
Pokaż więcej
Wanda Ewa Fader
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(20,37%)
Grzegorz Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
108
(50,00%)
Adam Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(29,63%)
Okręg 9
sołectwo Niechodzin, miejscowości: Niechodzin, Pieńki Niechodzkie, sołectwo Pęchcin
Pokaż więcej
Ewa Buraczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(23,08%)
Zbigniew Andrzej Ptasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
32
(12,96%)
Bogumił Losz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
59
(23,89%)
Klemens Henryk Kalman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(40,08%)
Okręg 10
sołectwa: Ujazdowo, Rykaczewo
Pokaż więcej
Anna Przybyłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(28,14%)
Przemysław Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
61
(36,53%)
Piotr Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
49
(29,34%)
Sylwester Marian Nurzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(5,99%)
Okręg 11
sołectwo Gumowo, miejscowości: Gumowo, Krzyże, sołectwo Kanigówek , miejscowości Kanigówek
Pokaż więcej
Jan Tomporowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(44,16%)
Grzegorz Butryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
61
(39,61%)
Sebastian Tomasz Kozicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
25
(16,23%)
Okręg 12
sołectwo : Rutki-Głowice, miejscowości; Rutki-Głowice, Borzymy, Krupy, sołectwo: Ujazdówek : miejscowości: Ujazdówek, sołectwo Rutki-Borki, miejscowości: Rutki-Borki, Rutki-Bronisze, sołectwo Rutki-Begny, miejscowości: Rutki-Begny, Rutki-Lenki
Pokaż więcej
Renata Jabłecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(25,67%)
Robert Truszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
86
(45,99%)
Monika Zofia Ulatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
24
(12,83%)
Grzegorz Nitowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(15,51%)
Okręg 13
sołectwo Rydzewo, miejscowości: Rydzewo, Romanowo, sołectwo Wólka Rydzewska
Pokaż więcej
Przemysław Kwasiborski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(33,33%)
Janusz Lazarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
87
(60,42%)
Piotr Zbirowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(6,25%)
Okręg 14
sołectwo Chotum, miejscowości: Chotum, Julianowo, Jozefowo, Baraki Chotumskie, Rajmundowo, Maliniak, Kukleńszczyzna, Nowa Wieś, sołectwo: Modła, miejscowości Modła , sołectwo Modełka, miejscowości : Modełka
Pokaż więcej
Andrzej Marek Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(53,95%)
Jerzy Kocięcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
30
(13,95%)
Jarosław Oleksiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
24
(11,16%)
Mateusz Górski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(20,93%)
Okręg 15
sołectwa: Gorysze, miejscowości Gorysze, sołectwo Wola Pawłowska , miejscowości: Wola Pawłowska
Pokaż więcej
Ewa Zofia Oglęcka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(39,23%)
Zygmunt Skałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM
52
(40,00%)
Marta Gąsiorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW
27
(20,77%)