Arka Gdynia - GKS Bogdanka 2:2. Strzelali Brazylijczycy

KAMB
Piłkarze GKS Bogdanka zdobyli cenny punkt w Gdyni. Na terenie Arki podopieczni Piotra Rzepki zremisowali 2:2, a bramki dla łęcznian strzelili Brazylijczycy: Wallace Benevente i Nildo.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla miejscowych, którzy już w 3 min objęli prowadzenie po bramce Ensara Arifovicia. Było to jedyne trafienie w pierwszej odsłonie.

Po zmianie stron wyrównali goście. Z rzutu rożnego dośrodkował Wojciech Łuczak, a piłkę do siatki wbił Benevente. Trzy minut później Arka ponownie objęła prowadzenie. Po stałym fragmencie gry, do siatki futbolówkę skierował Sławomir Mazurkiewicz. Po kolejnych sześciu minutach na tablicy świetlnej zawitał remis. Dawid Sołdecki przeprowadził ładną indywidualną akcję, a mocnym uderzeniem wykończył ją Nildo. Dla napastnika Bogdanki było to już dziewiąte ligowe trafienie.

Arka Gdynia - GKS Bogdanka 2:2 (1:0)