Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Samodzielni księgowi
  Z regionu

  Oto najbardziej poszukiwane zawody w Lubelskiem

  Na podstawie "Barometru zawodów" opracowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowaliśmy ranking najbardziej poszukiwanych pracowników w woj. lubelskim. Które profesje są deficytowe w naszym regionie? Sprawdźcie!

 2. Sklepy Żabka bez kas - czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu? Godziny otwarcia Żabki bez znaczenia - sklepy będą otwarte zawsze?
  Z regionu

  Żabka szykuje bardzo duże zmiany

  Rewolucja w handlu? Sklepy sieci Żabka bez obsługi czynne siedem dni w tygodniu? Godziny otwarcia przestaną mieć znaczenie, a niedziele bez handlu nie będą już problemem? Sieci Biedronka, Lidl i inne mogą wiele stracić, jeśli pomysł Żabki zostanie zrealizowany.

 3. Nie chcemy płacić abonamentu TVP. Przelała się czara goryczy po Wiadomościach TVP w dniu śmierci prezydenta Gdańska
  Z regionu

  Nie chcemy płacić abonamentu TVP. Przelała się czara goryczy

  Polacy nie chcą płacić abonamentu RTV i dokładać się do uprawiania bezpardonowej polityki. Czara goryczy przelała się po Wiadomościach TVP w dzień śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nie chcą płacić za coś, czego nie oglądają. Czas zmienić to nieprzystające do życia prawo o abonamencie radiowym i telewizyjnym. Już teraz ten swoisty podatek na media rządowe, bo publiczne tylko z nazwy, płaci zaledwie 6 procent gospodarstw domowych. Komentuje Teresa Semik.

 4. Emerytury 2019. Ile wyniesie waloryzacja emerytur i rent w 2019 roku? Na czym polega waloryzacja kwotowa? Czy emeryci w tym roku mają się z czego ci
  Strefa biznesu

  O ile wzrosną emerytury?

  Waloryzacja emerytur już od 1 marca. Już niedługo każdy emeryt zyska.

 5. Zgodnie z ustawą użytkownicy, którzy stali się właścicielami dostaną na poświadczenie tej zmiany specjalne zaświadczenie.
  Z kraju i ze świata

  Nie musisz płacić w tym roku za użytkowanie wieczyste

  Ustawa, która przekształca prawo użytkowania wieczystego we własność wstrzymuje konieczność wnoszenia opłat do końca lutego 2020 roku. Żeby natomiast pozbyć się problemu dalszego płacenia za grunt i skorzystać przy tym z bonifikaty, warto się pospieszyć i złożyć odpowiedni wniosek jeszcze w tym roku.