Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Firmy aktywnie wspierają rząd w walce o zdrowie Polaków
  Strefa biznesu

  Firmy aktywnie wspierają rząd w walce o zdrowie Polaków...

  Na całym świecie problem zdrowia publicznego staje się wiodącym wyzwaniem, z którym muszą sobie poradzić rządy poszczególnych państw. W Polsce resort zdrowia stawia m.in. na walkę z otyłością, zwłaszcza wśród najmłodszych.

 2. Klient szybciej spłaci kredyt. Dostanie nie tylko zwrot odsetek, ale również części prowizji
  Z regionu

  Klient szybciej spłaci kredyt. Bank zwróci prowizję

  Kto szybciej spłacił kredyt, powinien mieć proporcjonalnie obniżone wszystkie koszty obsługi, a w szczególności prowizję - stwierdził Trybunał UE. To dobra informacja dla klientów, bo dziś banki redukują jedynie koszty odsetkowe.

 3. Od soboty 14 września będziemy inaczej się logować i autoryzować transakcje.
  Wiadomości

  16.09.2019: od soboty trudniejsze logowanie, autoryzowanie PIN...

  Czy faktycznie 14 września czeka nas rewolucja? Z pewnością od soboty 14 września będziemy inaczej się logować i autoryzować transakcje, zwłaszcza w przypadku banków, które dopiero teraz rezygnują z tzw. zdrapek, czyli kart z kodami jednorazowymi, na rzecz np. aplikacji mobilnych.

 4. Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Dlaczego nie działa bankowość internetowa ING?
  Wiadomości

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało?

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Nasi czytelnicy zgłaszają szereg problemów z bankowością elektroniczną ING Banku Śląskiego. Kiedy bankomaty i bankowość elektroniczna zaczną znów działać?

 5. Płaca minimalna 2020 najniższa krajowa 2019 najniższa krajowa 2020. Płaca minimalna w Polsce. Minimalne wynagrodzenie 2020
  Wiadomości

  Zobacz jak zmieniała się najniższa krajowa w Polsce. ZDJĘCIA

  Płaca minimalna 2020 to w ostatnich dniach gorący temat. Wszystko za sprawą tego, że od 1 stycznia 2020 czeka nas rekordowy wzrost. A ile zarabialiśmy wcześniej? W poniższej galerii znajdziecie informacje o tym, jak zmieniała się najniższa krajowa w Polsce na przestrzeni lat.