Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Australijska spółka od lat zapowiada budowę w województwie lubelskim kopalni węgla „Jan Karski”.
  Z regionu

  Australijska spółka chce od Polski 10 mld złotych

  Odszkodowania w wysokości 10 mld zł może domagać się od Polski Prairie Mining Limited. Australijska spółka od lat zapowiada budowę w województwie lubelskim kopalni węgla „Jan Karski”.

 2. Różne firmy wynajmują call center, które nie są administratorami danych, czyli nie mogą zdecydować o tym, że nasze dane mają być usunięte.
  Z kraju i ze świata

  Telemarketerzy nękają cię telefonami? Zakaż tego

  Wiele osób nękanych jest telefonami od marketerów o rożnych porach dnia i nocy. Nie chcesz być więcej szczęśliwym wygranym czy najlepszym klientem danej firmy? Nowa lodówka, książka, a może abonament z telefonem za złotówkę? Konsultanci bardzo często nie chwalą się skąd posiadają nasz numer.

 3. Pierwszy Kaufland w Lublinie otwarty. Stanął przy Drodze Męczenników Majdanka
  Z regionu

  Pierwszy Kaufland w Lublinie otwarty. Zobacz zdjęcia

  Dwa tysiące metrów kwadratowy, a na nich delikatesy, dania gotowe, kwiaty, cukiernia i wiele innych. Przy Drodze Męczenników Majdanka powstał pierwszy w Lublinie supermarket sieci Kaufland.

 4. Sławomir Nowak agencją Ukrawtodor, która rozpisała wygrany przez łódzką firmę przetarg, kieruje od października 2016 r.
  Z regionu

  Łódzka firma utrzyma drogi wokół Kijowa za 33 mln zł

  Łódzka firma GNOM wygrała przetarg na utrzymanie dróg wokół Kijowa, stolicy Ukrainy. Kontrakt wart jest 237,3 mln hrywien, czyli ponad 33 mln zł. Łodzianie złożyli tańszą ofertę od firm ukraińskich.

 5. Plany Tesco na rok 2019 to likwidacja 32 sklepów w Polsce (zdjęcie ilustracyjne)
  Z regionu

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Będą grupowe zwolnienia

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Decyzja zapadła, a efekty zamknięcia sklepów sa fatalne. Do listy 30 marketów sieci Tesco, które znikną w 2019 z Polski dołączyły kolejne 2 sklepy w województwie świętokrzyskim. Wspomniane 2 sklepy zostaną zamknięte na stałe już z końcem lutego 2019. Co jest powodem takich decyzji? Sieć decyduje się na likwidacje nierentownych placówek. Wiąże się to jednak z grupowymi zwolnieniami. "Nie widzimy możliwości poprawy" - informują przedstawiciele Tesco. Sieć sklepów brytyjskiej sieci w Polsce stopniowo się kurczy.