Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Rentowność inwestycji w małe i średnie mieszkanie na wynajem wynosi średnio ok. 7%, a w przypadku dużych mieszkań - ok. 6% brutto, czyli przed opoda
  Wiadomości

  Mieszkanie: 20 maja 2019 r. Kupować za kredyt hipoteczny czy...

  Wprawdzie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, mimo to decyzję o zakupie mieszkania warto podejmować z kalkulatorem w ręku. Może się bowiem okazać, że w niektórych przypadkach koszty najmu mieszkania są niższe.

 2. Zmiany w 500 plus: od 1 lipca 2019 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy. Co się zmieni?
  Macierzyństwo

  Co się zmieni w 500+?

  500 plus na 1 dziecko z mrzonek stało się faktem. Od 1 lipca program Rodzina 500 plus będzie działał według nowych zasad. Zyskają ci, którzy do tej pory nie mogli otrzymywać 500 plus na pierwsze dziecko. Co jeszcze się zmieni? Czy będzie 500 plus na dorosłe dziecko? Zobacz, co przed lipcem musisz wiedzieć o programie 500 plus.

 3. Wakacje 2019. TOP5 najpopularniejszych obozów dla dzieci i młodziezy tego lata - stan aktualny
  Wiadomości

  TOP5 najpopularniejszych obozów dla dzieci i młodzieży

  Już za parę - no może jeszcze nie dni, ale tygodni, ale przelecą one jak z bicza strzelił. To już ostatni dzwonek by zorganizować dzieciom topowy wypoczynek na atrakcyjnym obozie letnim lub koloniach. Zerknijcie więc i przekonajcie się sami na co zdecydowali się inni.

 4. Podatek, który został wprowadzony we wrześniu 2016 r był wycelowany w duże sieci handlowe.
  Z kraju i ze świata

  Polska wygrywa z KE sprawę dot. podatku handlowego

  Sąd UE stanął po stronie Polski uznając, że Komisja Europejska nie miała racji uznając podatek handlowy za niedozwoloną pomoc państwa.

 5. Choć nowa ustawa ogranicza ona niekontrolowaną działalność przewozową przez pojazdy Uber, mocno przeciwko niej protestowali licencjonowani taksówkarze,
  Wiadomości

  Rewolucja w taxi: 19 maja 2019 r. Sejm ostatecznie uchwałił ustawę...

  W nocy z 16 na 17 maja br. Sejm ostatecznie uchwalił ustawę regulującą działalność taksówek w Polsce, popularnie zwaną "lex Uber". Choć ogranicza ona niekontrolowaną działalność przewozową przez pojazdy Uber, mocno przeciwko niej protestowali licencjonowani taksówkarze, przeciwni głównie upowszechnieniu aplikacji mobilnych w przewozie osób.