Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Przeciętne wynagrodzenie w grudniu 2018 r. wyniosło 5 274,95 zł
  Aktualności

  Przeciętne wynagrodzenie w grudniu 2018 r. wyniosło 5 274,95 zł

  Firmy zatrudniające dziesięciu lub więcej pracowników rozbiły w grudniu bank, wypłacając im średnio 5 274,95 zł miesięcznej pensji. Tak wysokich wynagrodzeń nie było nigdy w historii i choć wypłaty grudniowe zawsze są rekordowymi w skali roku, to i tak skala podwyżki średniej płacy jest imponująca. W skali roku, w stosunku do grudnia 2017 roku przeciętne wynagrodzenie wzrosło także mocno - o 6,1 proc, a liczone za całe lata - rok 2018 w stosunku do 2017 to wzrost aż o 7,1 proc.

 2. Samodzielni księgowi
  Z regionu

  Oto najbardziej poszukiwane zawody w Lubelskiem

  Na podstawie "Barometru zawodów" opracowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowaliśmy ranking najbardziej poszukiwanych pracowników w woj. lubelskim. Które profesje są deficytowe w naszym regionie? Sprawdźcie!

 3. Odprawa z PGE Dystrybucja dla Andrzeja Pruszkowskiego. Znana jest jej wysokość
  Z regionu

  Odprawa Pruszkowskiego. To ponad 4 lata pracy nauczyciela

  Były prezydent Lublina i jeden z czołowych polityków PiS nie odszedł z PGE Dystrybucja z pustymi rękami. Otrzymał sporą odprawę. Sprawę ujawniła Fundacja Wolności.

 4. Dawny domek stróża przy Ogrodzie Saskim w Lublinie
  Z regionu

  Gastronomia wraca do domku stróża przy Ogrodzie Saskim

  Pizza, kanapki, kawa ale też artykuły spożywcze - na początku tygodnia ruszy nowy lokal gastronomiczno - handlowy tuż obok wejścia do Ogrodu Saskiego w Lublinie.

 5. Oświadczenia na Facebooku 2019. Wiemy, o co w tym chodzi. Pojawił się nowy łańcuszek [21 stycznia 2019]
  Z regionu

  Oświadczenia na Facebooku 2019. O co w tym chodzi?

  Nowy łańcuszek, treść oświadczenia wklejają na swoje tablice kolejne osoby. Prezentujemy je poniżej. Użytkownicy prawdopodobnie po raz kolejny obawiają się o swoją prywatność i beznamiętnie przeklejają treść tekstu, który w praktyce nic nie znaczy.