Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Ceny mieszkań 2019. W ubiegłym roku z miesiąca na miesiąc za mieszkania trzeba było płacić coraz więcej. A jak jest teraz?
  Wiadomości

  Ceny mieszkań 2019. W ubiegłym roku z miesiąca na miesiąc za...

  W ubiegłym roku wzrost cen na rynku nieruchomości wyraźnie przyspieszył, rodząc wiele pytań i wątpliwości, tym bardziej, że niełatwo na nim o w pełni reprezentatywne dane, a ich interpretacja także nie zawsze jest prosta. Średnia cena wyliczona dla transakcji dużym mieszkaniem położonym w peryferyjnej dzielnicy i najbardziej popularnym dwupokojowym lokalem w centrum miasta, niewiele nam powie o rzeczywistej sytuacji na rynku, a nawet może prowadzić do nietrafnych wniosków.

 2. Zmiany w PIT: 21.03.2019. Praca małżonka lub dziecka teraz jest już kosztem w firmie. Poznaj szczegóły
  Wiadomości

  Zmiany w PIT: 21.03.2019. Praca małżonka lub dziecka teraz jest już...

  Nowe zasady obowiązują jedynie małżonków i małoletnie dzieci przedsiębiorcy lub wspólnika spółki osobowej. Natomiast nie znajdują one zastosowania w przypadku zatrudnionych osób pozostających z nimi w nieformalnych związkach, pełnoletnich dzieci lub dalszych krewnych przedsiębiorcy.

 3. Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie. Co robić?
  Wiadomości

  Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie....

  Bywa, że przeszacujemy swoje możliwości i popadniemy w długi, które trudno w terminie spłacić. Jeśli jednak zachowamy spokój i będziemy działać racjonalnie, poradzimy sobie i wybrniemy z kłopotów.

 4. Koniec marek własnych w marketach? To oznacza duże podwyżki cen produktów. Jakie? Zobaczcie.
  Strefa biznesu

  Będą duże podwyżki cen produktów?

  Chodzi o pomysł rządu, aby wycofać marki własne. Chodzi o tanie produkty produkowane dla marketów sieciowych. Są to często producenci, którzy mają własną markę. Jak podaje money.pl, w efekcie niektóre produkty mogą podrożeć nawet o 165 procent.

 5. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion: 21.03.2019. Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Rekordowa wygrana. Wydał 76 zł, zarobił grubo ponad milion

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.