Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Black Friday 2019. Zobacz najciekawsze promocje odkurzaczy
  Pieniądze

  Black Friday 2019. Duże przeceny odkurzaczy

  Szukasz odkurzacza? Black Friday to doskonała okazja do zakupu odkurzacza. Zobacz jakie promocje odkurzaczy przygotował sklep internetowy EMAG. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i kiedy zostanie zorganizowany? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep EMAG?

 2. Wyższa składka nie musi wcale oznaczać wyższych emerytur. Część ekspertów podejrzewa, że będzie to ukryta forma podatku.
  Wiadomości

  Duże zmiany w składkach na ZUS. To może słono kosztować

  Zniesienie tzw. 30-krotności dotyczy najlepiej wynagradzanych zatrudnionych na umowę o pracę. Gdy ich wpłaty na ubezpieczenie rentowe i emerytalne w ZUS osiągną 30-krotność prognozowanej średniej pensji, od pozostałych dochodów nie odprowadza się składek. Rząd chce, aby to się zmieniło. Jednak przeciwników jest wielu.

 3. Niedziele handlowe 2019. Sprawdź kalendarz niedziel handlowych i wolnych od handlu w 2019 roku
  Z regionu

  Kalendarz niedziel handlowych i niehandlowych 2019

  Niedziele handlowe 2019 KALENDARZ ONLINE. Od nowego roku niedzielne zakupy będą możliwe tylko raz w miesiącu (z dwoma wyjątkami). Przedsiębiorcy nie kryją przerażenia. Sprawdźcie, kiedy zrobicie zakupy w niedzielę! Przygotowaliśmy KALENDARZ NIEDZIEL HANDLOWYCH na 2019 rok.

 4. Black Friday 2019 w Media Expert. Promocje, które szykuje dla nas Media Expert. Czy możemy spodziewać się dużych obniżek?
  Pieniądze

  Black Friday 2019 w Media Expert. Sprawdź promocje

  Media Expert to jedna z najbardziej popularnych sieci sklepów elektronicznych w Polsce. W tym roku sieć bierze udział w Black Friday 2019. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i czy zostanie zorganizowany w Polsce? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep Media Expert?

 5. Coraz mniej pieniędzy w budżecie Lublina. Ci, co płacą tu podatki będą premiowani
  Z regionu

  Mniej kasy w ratuszu. Ci co płacą tu podatki będą premiowani

  Zmiany w systemie podatkowym i wyprowadzający się mieszkańcy. To wszystko oznacza, że w miejskiej kasie będzie mniej pieniędzy.