Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Agencja Standard and Poor’s podwyższyła rating Polski, a Fitch potwierdziła dotychczasowy
  Z kraju i ze świata

  Agencja S&P podwyższyła rating Polski, Fitch potwierdza dotychczasowy

  12 października 2018 r. agencja ratingowa S&P Global Ratings (S&P) ogłosiła decyzję o podwyższeniu oceny ratingowej Polski do poziomu A- dla długoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A/A-1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej. Tego samego dnia agencja ratingowa Fitch ogłosiła decyzję o utrzymaniu oceny ratingowej Polski na poziomie A-/F2 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A-/F1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej.

 2. Kolej. Remont torów na trasie Lublin - Dęblin. Znamy termin wznowienia prac
  Z regionu

  Remont torów Lublin - Dęblin. Kiedy wznowienie prac?

  W przyszłym tygodniu planowane jest wznowienie prac na trasie kolejowej Lublin - Dęblin. Choć nie wszyscy podwykonawcy otrzymali jeszcze pieniądze.

 3. Kilka miesięcy temu Wizz Air wstrząsnął branżą lotniczą, wprowadzając nowe zasady przewozu bagażu. Teraz robi to po raz kolejny.
  Z kraju i ze świata

  Od listopada zapłacisz za bagaż podręczny w tanich liniach

  1 listopada zmienia się polityka bagażowa w liniach Ryanair i Wizz Air. To kolejne zmiany ogłoszone przez przewoźników w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Czy objęcie podstawowych usług dodatkowymi kosztami to jedyna opcja, która pozwoli tanim liniom utrzymać atrakcyjne ceny biletów?

 4. Wystarczyło kilka lat. Te miejsca w Lublinie zmieniły się nie do poznania (ZDJĘCIA)
  Z regionu

  Te miejsca zmieniły się nie do poznania (ZDJĘCIA)

  Pamiętacie jeszcze "stary" plac Litewski? Albo nieużytki u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła? Nie? Zobaczcie, jak jeszcze kilka lat temu wyglądały te miejsca (wystarczy kliknąć w zdjęcie, by przejść do galerii).

 5. Niedziele handlowe październik 2018. Niedziela 14 października, w których sklepach dziś zrobisz zakupy, a które są objęte zakazem handlu
  Z kraju i ze świata

  Niedziele handlowe w październiku.Gdzie zrobisz zakupy 14 października

  Niedziele handlowe w październiku 2018. Czy niedziela 14 października 2018 roku to niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte w niedzielę 14 października. W niedzielę 14 października centra handlowe i inne sklepy będą zamknięte, bo to nie jest niedziela handlowa. Ale nawet bardzo solidne zakupy zrobimy w wielu placówkach prowadzonych rodzinnie; takich nie brakuje na żadnym osiedlu. 14 października to niedziela bez handlu. Następna niedziela handlowa wypada dopiero 28 października. Zobacz wykaz niedziel handlowych 2018. Oczywiście w niedzielę 14 października będą otwarte mniejsze sklepy spożywcze. Natomiast sobota 13 października to normalny dzień w handlu i największe sklepy są czynne nawet do 22.00-23.00 lub, jak Tesco, do północy. Sprawdź niedziele handlowe w październiku 2018.