Artur Kern wygrał kolejny bieg z cyklu City Trail z Nationale Nederlanden (ZDJĘCIA)

Artur Kern (Perfect Runner Lublin) wygrał piąty bieg z cyklu City Trai z Nationale Nederlanden, który w sobotę, 4 lutego został rozegrany nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Trasę długości 5 km pokonał w 15.58 i zdecydowanie wyprzedził kolejnych zawodników: Jarosława Bimkiewicza i Łukasza Nestorowicza z Chełma. Bieg ukończyło 391 uczestników.

Wśród pań jako pierwsza na metę dotarła Joanna Wasilewska z Biłgoraja, a za nią finiszowały Monika Kosz z Chełma i Magda Kłoda z Lublina.

Cykl składa się z sześciu biegów (ostatnie zawody są zaplanowane na 11 marca) i siódmej imprezy – uroczystej gali podsumowującej sezon 2016/2017. W Lublinie odbędzie się ona 23 marca, o godz. 18.30 w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji (ul. Bursaki 12). Tego dnia wszyscy, którzy ukończą co najmniej cztery biegi będą mogli odebrać pamiątkowe medale, a najszybsi zostaną nagrodzeni.