Azoty Puławy pokonały HC Vise BM 35:26 i zagrają w ćwierćfinale europejskich pucharów (ZDJĘCIA)

KAMB
Piłkarze ręczni Azotów Puławy zagrają w ćwierćfinale Challenge Cup. W sobotę na własnym parkiecie wygrali z belgijskim HC Vise BM 35:26.

Przed tygodniem gracze Ryszarda Skutnika także odnieśli zwycięstwo, w Belgii wygrali różnicą dwóch goli. Tym razem uzyskali większą przewagę, choć do przerwy na tablicy widniał wynik 13:13. W drugiej połowie przewaga gospodarzy była już niepodważalna i mecz zakończył się zwycięstwem Azotów różnicą 9 goli.

O tym z kim puławianie zagrają w ćwierćfinale pucharów dowiedzą się we wtorek.

Azoty Puławy - HC Vise BM 35:26 (13:13)
Azoty: Zapora, Bogdanov - Masłowski 10, Sobol 9, Tarabochia 6, Przybylski 3, Krajewski 3, Tojcić, Łyżwa 1, Kus 1, Prce 1, Tsitou 1, Ćwikliń
ski, Kowalik, Kary: 8 min.
Vise: Toth, Lupica – Danesi 7, Vancosen 6, Flajs 5, Vreven 4, Glesner 1, Dolce 1, Duchemann 1, Geradon 1, Mouchette, Fisette, Popivoda, Neuville. Kary: 6 min.