Budowlani Lublin gorsi od Lechii Gdańsk

Nie było niespodzianki w 2. kolejce ekstraligi rugby. Budowlani Lublin przegrali przed własną publicznością z utytułowaną Lechią Gdańsk 17:30 (5:27).

Punkty dla gospodarzy niedzielnego spotkania zdobywali Miroslav Shuliak 7,Jakub Bobruk 5 i Rafał Szrejber 5.

- W pierwszej połowie popełniliśmy bardzo dużo błędów. Było ich około 20. Wynikało to z tego, że chłopaki chcieli bardzo pokazać się przed własną publicznością. Za bardzo - mówi Stanisław Więciorek, trener Budowlanych. - Musimy pracować nad tym, żeby cały czas grać konsekwentnie i zdyscyplinowanie, ale przez cały mecz, a nie tylko 40 minut - dodaje szkoleniowiec.

Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa. Po raz kolejny, lublinianie rywalizować o punkty będą 14 kwietnia (piątek, godzina 20.30) mierząc się przy sztucznym oświetleniu w Siedlcach z Pogonią.