Człowiek Roku 2018. Finał już dzisiaj! Koniec głosowania o 22:00

Sławomir Skomra
Tylko do czwartku do godziny 22 możecie Państwo głosować na swoich faworytów w plebiscycie Człowiek Roku 2018 Kuriera Lubelskiego.

Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

POZNAJ FINALISTÓW

Człowiek Roku 2018 - Poznaj finalistów naszego plebiscytu!

Zobaczy listy nominowanych

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Zbliża się finał naszego plebiscytu. Jeśli ktoś jeszcze nie zagłosował lub chciałby dalej wspierać swoich kandydatów, to ma na to czas tylko do dziś do godziny 22. Po tym terminie już nic nie zmieni wyników.

Przypomnijmy, że głosuje się na dwa sposoby. Można to zrobić poprzez naszą stronę internetową lub SMS-owo. W każdym przypadku głosujący otrzyma kod dostępowy do e-wydania Kuriera Lubelskiego.

Zaznaczmy, że wybieramy aż czterech laureatów, bo tyle jest kategorii w plebiscycie. Są to: Biznes, Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna oraz Samorządność i Społeczność Lokalna.

Aktualnie w poszczególnych kategoriach prowadzą z największą ilością głosów: Adam Kot, właściciel firmy Culinaria, Piotr Franaszek, były już dyrektor CSK w Lublinie, Paweł Dziubiński, prezes fundacji „Zmieniamy życie” i wiceprezes fundacji „Wstań Powiedz Nie Jestem Sam” oraz Waldemar Białowąs, były wicestarosta świdnicki.

Jednak piłka nadal jest w grze i nie jest wcale powiedziane, że to właśnie te osoby będą się cieszyły wygraną plebiscytu.

Macie Państwo jeszcze czas na głosowanie na naszej stronie i wysyłanie SMS-ów. To ostatnio moment na wspieranie swoich faworytów.

Zwycięzców plebiscytu przedstawimy w gazecie po uroczystej gali, na której ich uhonorujemy. Gala odbędzie się 12 marca w Centrum Kultury w Lublinie.

Dokładne listy kandydatów, regulamin plebiscytu oraz zasady głosowania znajdują się na naszej stronie internetowej www.kurierlubelski.pl

Wideo