Futsal: AZS UMCS przegrał 5:7 z Remedium Pyskowice (ZDJĘCIA)

KAMB
Nie udało się piłkarzom halowym AZS UMCS Lublin zrewanżować się Remedium Pyskowice za porażkę z pierwszej rundy. W meczu rozegranym w lubelskiej hali Globus podopieczni trenera Tomasza Bieleckiego ponownie musieli uznać wyższość zespołu ze Śląska. Goście po niezwykle zaciętym spotkaniu wygrali 7:5.

Spotkanie od pierwszych minut było zacięte, a na początku przewaga należała do gości. Ku ich zaskoczeniu lublinianom udało się jednak strzelić bramkę. Do siatki trafił Wojciech Myć. Późnej gospodarze dołożyli jeszcze drugi trafienie i na przerwę schodzili wygrywając 2:1. Po zmianie stron obraz gry zmienił się diametralnie. Goście naciskali i udało im się wyjść na prowadzenie 5:4. Wówczas wszystko na jedną kartę postawił trener Bielecki wycofując bramkarza, ale nie była to dobra decyzja. Przyjezdni strzeli dwa gole, a lublinianie trafili dopiero w końcówce.