MKTG SR - pasek na kartach artykułów

GKS Bogdanka - Odra Wodzisław Śl. 2:0 (ZOBACZ ZDJĘCIA)

KAMB
Piłkarze GKS Bogdanka wygrali zasłużenie z Odrą Wodzisław Śląski 2:0, ale dobrą piłkę pokazali tylko w pierwszej części spotkania. W drugiej odsłonie na boisku chwilami panował chaos, a gospodarze zbyt dużo grali indywidualnie. Po trzech meczach rundy wiosennej łęcznianie zgromadzili na koncie już siedem punktów.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem dobrej gry miejscowych, którzy dużo grali piłką i raz po raz przedostawali się w pole karne gości. Na bramki kibice musieli jednak poczekać. Pierwsze trafienie miało miejsce dopiero w 34 min. Dobrą akcję Nildo z Racardinho ten drugi zakończył podaniem do Tomasza Nowaka, który na raty zdołał wpakować piłkę do siatki. Trzy minuty później było już 2:0. Tym razem indywidualną akcję strzałem zakończył Nildo.

Wydawało się, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu, ale łęcznian zawodziła skuteczność. Pomimo kilkunastu strzałów nic już nie wpadło do siatki, a druga połowa nie była już tak dobra jak pierwsza. - Szkoda, że się nie udało strzelić kolejnych goli, bo mieliśmy sytuacje - powiedział Tomas Pesir.

GKS Bogdanka - Odra Wodzisław Śląski 2:0 (2:0)