Górnik Łęczna pokonał Wisłę Sandomierz. Ostatni zimowy sparing podopiecznych Kamila Kieresia

Bartosz Litwin
Górnik Łęczna wraca do walki o ligowe punkty już za tydzień. W ostatnim sparingu okresu przygotowawczego zielono-czarni pokonali trzecioligową Wisłę Sandomierz 3:1.

Wynik w 16. minucie otworzył napastnik Górnika, Paweł Wojciechowski. Do przerwy gospodarze zdołali potroić prowadzenie. W 30. minucie na 2:0 strzelił Marcin Stromecki, a sześć minut później do siatki trafił Bartłomiej Kalinkowski. Po przerwie jedynego gola zdobyli goście. Bramkę dla zespołu z Sandomierza zdobył Krzysztof Zawiślak.

"Górnicy" wrócą do ligowych zmagań w sobotę 27 lutego. Tego dnia o godzinie 16:00 zmierzą się w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em.

Górnik Łęczna - Wisła Sandomierz 3:1 (3:0)

Bramki: Wojciechowski 16, Stromecki 30, Kalinkowski 36 - Zawiślak 75

Górnik:
I połowa: Gostomski - Orłowski, Midzierski, Pajnowski, Leandro - Kukułowicz, Cierpka, Stromecki, Kalinkowski, Krykun - Wojciechowski.
II połowa: Nowaczek - Matei, Baranowski, Pajnowski, Rozmus - Krykun, Kalinkowski, Stromecki, Jagiełło, Mak - Banaszak oraz Stasiak i Korzczakowski
Trener: Kamil Kiereś

Górnik Łęczna poza Fortuna Pucharem Polski. Arka Gdynia w ćw...

Marta - piękna żona Pawła Wojciechowskiego, piłkarza Górnika...