Goście 58. Plebiscytu Sportowego. Zobacz, kto bawił się na Balu Mistrzów Sportu

Wojciech Szubartowski
Wojciech Szubartowski
Na Bal Mistrzów Sportu zaprosiliśmy wielu znakomitych gości. Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam przy nagradzaniu laureatów 58. Plebiscytu Sportowego, a po części oficjalnej wspólnie się bawili.
Goście 58. Plebiscytu Sportowego. Zobacz, kto bawił się na Balu Mistrzów Sportu

58. Plebiscyt Sportowy Kuriera Lubelskiego. Aleksandra Miros...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 10

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

o
ona

co świętowano na tym balu?

G
Gość

same starocie....wstyd

W
Wiolina407

Jak zawsze pojawia się tam więcej polityków niż sportowców i na to trzeba zwracać szczególną uwagę. Swoją drogą gratulacje dla pierwszej dziesiątki tych drugich.

r
realnie patrząc

..................... kto się bawił , kto się bawił ? Paru sportowców a reszta zawsze ta sama, ta która na krzywy ryj na koszt podatnika napcha brzuchy.

Zobaczcie tylko te zdjęcia - jakież to żałosne , wielu z tych tam ludzi powinno zapłacić za swój tam pobyt jak chociażby wszyscy politycy , księża, osoby towarzyszące.

G
Gość

kaszana kaszana kaszana wstyd, że nie są zapraszani dawni sportowcy, piłkarze Motoru na których mecze przychodziły tysiące, którzy zdobywali medale na mistrzostwach Polski i Europy, zapomniani, wstyd

G
Gość

Bal był tylko jakby sportowców nie było. A chyba to oni powinni byc najwazniejszi

K
KAJ

Szkoda że brak sportowców na ich balu

G
Gość

Bal mistrzów sportu a średnia wieku 50 i większość to politycy. Masakra. No i taki kreacja pani..

M
Mateusz Ceglak

[wulgaryzm]DAJKICZUBYANORETYKIAUTYKIDIOREXPLAYABETONYIMPOTENTY!!!!!!!

J
Jadwiga Szlnda

[wulgaryzm]HCZUBY ANORETYKI AUTYKIIMPOTENTY !!!!

Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie