II liga siatkówki: Avia Świdnik - MOSiR Bochnia 3:0

KAMB
Siatkarze Avii Świdnik w pierwszym w tym roku meczu ligowym pokonali zespół MOSiR Bochnia bez straty seta. Była to dla świdniczan 14. wygrana odniesiona w obecnym sezonie drugiej ligi.

Pierwszy set to zdecydowana przewaga świdniczan, którzy od razu zdobyli przewagę kilku punktów 4:1, 7:4. Z kolejnymi piłkami powiększali ją, a na koniec partii wyniosła ona osiem oczek. W drugim secie wyrównana walka trwała do stanu 12:10. Wówczas w polu zagrywki pojawił się Wojciech Pawłowski i przy jego serwisie Avia zdobyła kolejno pięć oczek, rozstrzygając losy seta, który zakończył się wynikiem 25:18.

Trzecie odsłona to już była formalność. Zrezygnowani gości nie podjęli walki, a Avia grając dobrze w zagrywce i bloku wygrała partię do 14 i cały mecz 3:0.

Avia Świdnik - MOSiR Bochnia 3:0 (25:17, 25:18, 25:14)