MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Juniorzy Budowlanych Lublin wicemistrzami Polski w rugby 7-osobowym

Grzegorz Szczepański (Budowlani Lublin) został uznany najwszechstronniejszym zawodnikiem mistrzostw Polski archiwum klubu
Budowlani Lublin zdobyli srebrny medal mistrzostw Polski juniorów w rugby 7-osobowym, które w sobotę, 1 czerwca rozegrano na stadionie przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Podopieczni Piotra Chodunia pokonali kolejno: Posnanię Poznań (31:7), Juvenię Kraków (36:0), Lechię Gdańsk (28:0), ulegając dopiero w finale po bardzo zaciętym meczu Orkanowi Sochaczew (19:21).

Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został lublinianin Grzegorz Szczepański, reprezentant Polski juniorów.

Budowlani wystąpili w składzie: Jakub Bobruk (kapitan), Arkadiusz Maksim, Artur Bartoszewski, Filip Janeczko, Grzegorz Szczepański, Jędrzej Nowicki, Michał Rachwał, Patryk Ćwieka, Patryk Kiełsa, Piotr Wiśniewski, Rene Nalepa, Szymon Okapa.