MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koszykarki AZS UMCS Lublin w dramatycznych okolicznościach wygrały mecz

TOB
AZS UMCS Lublin pokonał ekipę Domeny.pl Siemaszka 51:50. Mecz miał niezwykle dramatyczny przebieg, a gospodynie w pewnym momencie przegrywały nawet 17 punktami! Mimo to udało im się odrobić te straty pod koniec czwartej kwarty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Najlepszą zawodniczką spotkania była Daria Cybulak, która rzuciła 22 oczka. Skrzydłowa trafiła kluczową trójkę na przeszło minutę przed końcem i doprowadziła tym samym do remisu 48:48. Potem przyjezdne trafiły jeszcze za dwa, ale na wysokości zadania stanęła Katarzyna Trzeciak, celnie przymierzając zza linii 6,25 m i dając swojej ekipie zwycięstwo.

Więcej o meczu w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Kuriera.