Koszykówka: Porażka Novum Lublin z Legią w Warszawie

W kolejnym meczu drugiej ligi, koszykarze Novum Lublin przegrali na wyjeździe z Legią Warszawa 65:70. Gospodarze wygrali po raz pierwszy w tym sezonie. Przez trzy kwarty goście prowadzili wyrównaną walkę z Legią. O losach meczu zadecydowało ostatnie dziesięć minut, które wygrali miejscowi 15:9.

Legia Warszawa - Novum Lublin 70:65 (17:15, 23:23, 15:18, 15:9)
Legia: Zajączkowski 0, Jaremkiewicz 17 (1x3), Holnicki-Szulc 7 (1x3), Podobas 5, Nowerski 2, Jaworski 4, Nawrot 15 (2x3), Świderski 5 (1x3), Pawlak 3 (1x3), Nędzi 12
Novum: Prażmo 22 (1x3), A. Myśliwiec 11 (1x3), Adameczek 0, P. Gospodarek 3, Wiśniewski 3 (1x3), Majtyka 4, Szadura 3, M. Gospodarek 19 (1x3), D. Myśliwiec 0