MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koszykówka: Wikana-Start Lublin przegrał z AZS Kutno w pierwszym meczu turnieju w Siedlcach

Marcin Puka
Koszykarze Wikany-Startu od wysokiej porażki z AZS Kutno 74:102 rozpoczęli udział w turnieju towarzyskim w Siedlcach. Lublinianie nieźle grali do 30 minuty spotkania, chociaż popełniali błędy w obronie. O końcowym wyniku meczu przesądziła jednak wysoko przegrana przez lublinian czwartej kwarty aż 17:33.

W drugim meczu SKK Siedlce przegrał ze Zniczem Basket Pruszków 60:79 (14:24, 14:19, 18:22, 14:14).

Dzisiaj podopieczni Dominika Derwisza o godzinie 16 zmierzą się ze Zniczem, a w niedzielę o godz. 12 zagrają z gospodarzami z Siedlec.

AZS Kutno - Wikana-Start Lublin 102:74 (29:12, 22:23, 18:22, 33:17)

AZS: Dłuski 23, Bręk 15, Mazur 13, Rduch 10, Małecki 10, Kwiatkowski 9, Glabas 8, Szwed 7, Jakóbczyk 7, Trepka.
Wikana-Start: Marciniak 15, Kowalski 10, Łuszczewski 9, Misiewicz 9, Szczypka 8, Celej 8, Sikora 8, Pawelec 4, Król 3, Ciechociński, Drążek, Podlipny.