Kraków. Premier Mateusz Morawiecki z wizytą u sześcioraczków [ZDJĘCIA]

Iwona Krzywda
Iwona Krzywda
Premier Mateusz Morawiecki pojawił się w piątek rano z wizytą w Szpitalu Uniwersyteckim, gdzie pod opieką neonatologów przebywają pierwsze polskie sześcioraczki. Szef rządu spotkał się z rodziną maluchów oraz personelem krakowskiej lecznicy. Przywiózł również ze sobą prezenty. Rodzice sześcioraczków otrzymali od premiera Morawieckiego m.in. kluczyki do rodzinnego samochodu. Zosia, Kaja, Malwina, Nela, Filip i Tymon przyszli na świat w poniedziałek 20 maja. Uniwersyteccy specjaliści zdecydowali się na rozwiązanie ciąży w 29. tygodniu przez cesarskie cięcie. Maluchy mimo niskiej wagi urodzeniowej są w całkiem niezłej formie, będą musiały jednak pozostać na oddziale szpitalnym jeszcze przez kilkanaście tygodni.

Premier wręczył rodzicom kluczyki do samochodu, który jest dostosowany do potrzeb 9-osobowej rodziny. Prezent przekazano dzięki wsparciu Fundacji PFR i Fundacji PKO Banku Polskiego. Narodziny sześcioraczków to przypadek jeden na 4,7 mld ciąż.

Kraków. Znamy imiona sześcioraczków, które urodziły się w Sz...

Czytaj także

WIDEO: Dzieci mówią jak jest. Co dzieci wiedzą o polityce

Wideo

Materiał oryginalny: Kraków. Premier Mateusz Morawiecki z wizytą u sześcioraczków [ZDJĘCIA] - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja
2019-05-31T13:54:18 02:00, Gość:

Dobry Pan, Lekka reka daje. I jak tu nie glosowac na PiS ? A pani Roza T., czy chociaz wyslala kwiaty ?

Za swoje kupił ?

M
MM

Brawa dla rodziny sześcioraczków i brawa dla premiera Morawieckiego. Niech im się szczęsci

F
Fantomas
2019-05-31T12:43:46 02:00, ders:

kolejny vw w Krakowie z pewnością poprawi i tak znakomite powietrze w tym mieście , tym bardziej że nie jest to hybryda albo elektryk . A i normy spalin są volkswagenowe. jak to było - Opcja niemiecka ?????

Teraz prawisz że to samochody robią powietrze w Krakowie. Innym razem cieszysz się że zamykają wielki piec w Sendzimirze. Może tobie ta maseczka nantysmogowa już tak przyrosła do ryja, ze wrzyna się już w mózg. Dlaczego nie oprotestujesz Łęgu? Bo srajfonika nie miałbyś gdzie POdladowac i rzucić fejkiem na FB i tu?

.
2019-05-31T15:06:56 02:00, LipaZsosny:

Oczywiscie pan premier Morawiecki promujac polski rodzimy biznes wreczyl samochod slynnej polskiej marki "taki Hu*"

To jest właśnie ta elektromobilność. I to jeszcze VW

.
2019-05-31T15:24:40 02:00, Gość:

p PREMIERZE jest pan bardzo szlachetny POLACY sa dumni z pana .Brawo p premierze !!!!! dzieki panu i PISowi zyje sie lepiej gospodarka sie rozwija i dlatego Polacy z wysp wracaja do swojego kraju !!

Po resztę rzeczy

m
może się czepiam ale

Przecież to tak nie działa :)

Jak Morawiecki sobie to wyobraża? Wsadzą 5 noworodków i pojadą? :)

Ktoś musi przy nich siedzieć, ktoś musi reagować.

Pojadą na kilka razy, a ten bus im do niczego się nie przyda, zanim dzieciaki trochę nie podrosną.

A do tego czasu ten bus będzie gnił na parkingu :)

G
Gość

p PREMIERZE jest pan bardzo szlachetny POLACY sa dumni z pana .Brawo p premierze !!!!! dzieki panu i PISowi zyje sie lepiej gospodarka sie rozwija i dlatego Polacy z wysp wracaja do swojego kraju !!

L
LipaZsosny

Oczywiscie pan premier Morawiecki promujac polski rodzimy biznes wreczyl samochod slynnej polskiej marki "taki Hu*"

I
Idioci
2019-05-31T13:54:18 02:00, Gość:

Dobry Pan, Lekka reka daje. I jak tu nie glosowac na PiS ? A pani Roza T., czy chociaz wyslala kwiaty ?

2019-05-31T14:58:00 02:00, gosc:

PO to robiła całkiem coś innego, oni skupili się na gospodarce, bo bezrobocie w Polsce było chyba z 14%, naściągali inwestycji, nabudowali dróg, odnowili miasta. Jakby nie to to premier nie miał by na ten samochód.

Bohater tusk hahahah

g
gosc

Premier jak pracował w prywatnym banku to był bardziej skąpy, teraz to tak lekko rozdaje, dlaczego tak jest ?

g
gosc
2019-05-31T13:54:18 02:00, Gość:

Dobry Pan, Lekka reka daje. I jak tu nie glosowac na PiS ? A pani Roza T., czy chociaz wyslala kwiaty ?

PO to robiła całkiem coś innego, oni skupili się na gospodarce, bo bezrobocie w Polsce było chyba z 14%, naściągali inwestycji, nabudowali dróg, odnowili miasta. Jakby nie to to premier nie miał by na ten samochód.

G
Gość

Dobry Pan, Lekka reka daje. I jak tu nie glosowac na PiS ? A pani Roza T., czy chociaz wyslala kwiaty ?

g
gość
2019-05-31T12:12:55 02:00, Olo:

Prezenty od premiera, czy od podatników? Bo to dość istotne

Dobra propaganda nie jest zła. Dziś pewne w TVPropgandowej temat nr 2. Zaraz za pogromem KE w wyborach do PE

g
greg

ciekawe ile dadzą rydzykowi ?

d
ders

kolejny vw w Krakowie z pewnością poprawi i tak znakomite powietrze w tym mieście , tym bardziej że nie jest to hybryda albo elektryk . A i normy spalin są volkswagenowe. jak to było - Opcja niemiecka ?????

Dodaj ogłoszenie