Lublinianka od wygranej z Polesiem Kock rozpoczęła nowy sezon. Ruszyły rozgrywki 4. ligi (ZDJĘCIA)

Łukasz Kaczanowski
W środę rozegrano inauguracyjną kolejkę spotkań czwartej ligi sezonu 2018/2019. Piłkarze Lublinianki, jeszcze gościnnie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich (obiekt na Wieniawskie wciąż jest w remoncie), pokonali Polesie Kock aż 5:0. To nie jedyne, tak efektowne zwycięstwo w dzisiejszych spotkaniach.

Jeszcze w 55. minucie Lublinianka remisowała z Polesiem 0:0. Strzelecki festiwal rozpoczął chwilę później Jarosław Milcz, skutecznie egzekwując jedenastkę podyktowaną za faul na Adrianie Rapie.

10 minut później prowadzenie podwyższył Jakub Baran, a po kolejnych... 10 minutach celnym strzałem z dystansu popisał się Jakub Bednara. Czwartego gola zdobył Michał Wszołek, a już w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Klim Morenkov.