Mecz Włochy - Szwecja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Michał Perzanowski
EAST NEWS
Mecz Włochy - Szwecja ONLINE. Włosi - choć mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki - polegli w pierwszym spotkaniu ze Szwecją i muszą gonić wynik. Przed zespołem z Półwyspu Apenińskiego 90 minut, które zadecydują o tym, czy czterokrotni mistrzowie świata, w ogóle się na nie zakwalifikują. Relacja LIVE w meczu Włochy - Szwecja w GOL24.PL!

Mecz Włochy - Szwecja ONLINE

Nad drużyną prowadzoną przez Giampiero Venturę ciąży jakieś fatum. Najpierw trafiają na jedną z najlepszych reprezentacji w grupie, a w barażach na najmocniejszego przeciwnika. Mało tego, w pierwszym spotkaniu to właśnie "Azzurri" byli zdecydowanie lepsi - mieli większe posiadanie piłki, oddali więcej strzałów - Matteo Darmian trafił nawet w słupek - a i tak przegrali 0:1. Szwedom wystarczyły zaledwie trzy strzały, by zwyciężyć u siebie z bardzo mocną drużyną Włoch. Jak będzie tym razem?

Kibice spodziewają się sporej zmiany w taktyce. Włosi w poprzednim meczu zagrali ustawieniem 3-5-2, które wydaje się mocno ofensywne. Mimo to, obnażyło ich braki w defensywie, co idealnie świadczy o drobnej zaliczce Szwedów. To nie przypadek, że szwedzki zespół był tak skuteczny. Duet napastników tworzyli najskuteczniejszy w eliminacjach z ośmioma bramkami Bergi i Toivonen.

W rewanżu trener Janne Andersson będzie mógł skorzystać z zawieszonego w pierwszym meczu z powodu kartek Lustiga, który może zmienić grającego w piątek na prawej obronie Kraftha. Nie wiadomo co z kurującym się Durmazem, którego nie było w składzie w spotkaniu w Szwecji. Niestety z powodu kontuzji kolana w żadnym z tych spotkań nie może zagrać drugi strzelec La Liga Simone Zaza. Na ostatnie 15 minut spotkania wszedł będący w świetnej dyspozycji Lorenzo Insigne, który w poniedziałek może zagrać od początku, szczególnie dlatego, że Włosi będą musieli zagrać ofensywnie. "Azzurri" najprawdopodobniej zagrają ustawienie 4-1-2-1-2 z Insigne grającym tuż za napastnikami.

Szwecja:
Holandia - Szwecja 2:0 (10 października)
Szwecja - Luksemburg 8:0 (7 października)
Białoruś - Szwecja 0:4 (3 września)
Bułgaria - Szwecja 3:2 (31 sierpnia)

BILANS BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ:

Szwecja - Włochy 1:0 (10 listopada 2017)
Włochy - Szwecja 1:0 (17 czerwca 2016)
Włochy - Szwecja 1:0 (18 listopada 2009)
Włochy - Szwecja 1:1 (18 czerwca 2004)
Włochy - Szwecja 2:1 (19 czerwca 2000)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Włochy: Buffon - Zappacosta, Bonucci, Chiellini, Darmian - De Rossi, Bernardeschi, Stephan El Shaarawy, Lorenzo Insigne - Belotti, Immobile

Szwecja: Olsen - Lustig, Granqvist, Lindelof, Augustinsson - Claesson, Larsson, Johansson, Forsberg - Toivonen, Berg

WŁOCHY - SZWECJA TRANSMISJA TV

Mecz będzie transmitowany przez stację Polsat na kanale Polsat Sport. Początek o godzinie 20:45. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

MŚ 2018 w GOL24

Więcej o MŚ 2018 - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Najlepsza jedenastka piłkarzy z Afryki w Ekstraklasie

Polska - Meksyk LIVE! Bez gwiazd i kompletu. Szansa dla zmienników

Materiał oryginalny: Mecz Włochy - Szwecja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO - Gol24