Minimalna przegrana MKS Lublin na zakończenie turnieju w Elblągu

AG
Łukasz Kaczanowski/archiwum
MKS Lublin w ostatnich sekundach meczu stracił zwycięstwo z Kram Startem Elbląg. Lublinianki przegrały 22:23.

Po pierwszych 10 minutach na tablicy wyników widniał remis 4:4. Już dziesięć minut później MKS Lublin osiągnął przewagę i wygrywał 8:6. Dwupunktową zaliczkę lublinianki utrzymały do końca pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 13:11.

MKS Lublin wygrywa z Energą AZS Koszalin

Po przerwie mecz zrobił się bardziej zacięty, co najlepiej obrazuje remis 19:19 w 50. minucie spotkania. Walka o wygraną toczyła się do ostatnich sekund i zwycięsko wyszły z niej brązowe medalistki minionego sezonu Superligi. Ostatecznie MKS Lublin przegrał ze Startem Elbląg 22:23.

Przegrana na turnieju w Elblągu to pierwsza porażka lublinianek w trakcie obecnego sezonu przygotowawczego. Wcześniej zawodniczki z Lublina wygrały wszystkie mecze na turnieju w czeskim Hodoninie. W Elblągu pokonały też w piątek Energę AZS Koszalin, a także Vistal Gdynia - ten mecz odbył się w sobotę w południe i zakończył wynikiem 29:18 dla zawodniczek z Lubelszczyzny.

Przypomnijmy, że tegoroczny sezon ligowy MKS rozpocznie 9 września na wyjeździe, gdy zmierzy się z Koroną Handball Kielce. Pierwszy mecz u siebie lublinianki zagrają w środę, 13 września z KPR Gminy Kobierzyce.

Ikea w Lublinie. Tłumy na otwarciu nowego sklepu (ZDJĘCIA, WIDEO)
Przeboje disco-polo. Nikt nie słucha, wszyscy znają. Przekonajmy się?