MISTRZOWIE AGRO 2023 Głosowanie w ogólnopolskim finale zakończone!

Akcja specjalna Mistrzowie Agro 2023
Kto zdobędzie tytuły Sołtys Roku Polski 2023 i Lider Społeczności Roku 2023, a kto zostanie Rolnikiem Roku 2023? Które koło gospodyń, sołectwo i agroturystyka okażą się najpopularniejsze w kraju? Już 15 czerwca poznamy zwycięzców ogólnopolskiego finału MISTRZOWIE AGRO. Odbiorą oni nagrody podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.
SPRAWDŹ WYNIKI
w finale ogólnopolskim
Sołtys Roku
Rolnik Roku
Liderka / Lider Społeczności
Koło Gospodyń Wiejskich
Agroturystyka Roku
Sołectwo Roku


Plebiscyt Mistrzowie Agro trwa od połowy kwietnia. To wielka akcja prezentująca w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, życie polskiej wsi i jej mieszkańców, ich działania i sukcesy. Najpierw laureaci zaszczytnych tytułów zostali wybrani osobno w powiatach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu głosowania. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizują w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale, w którym rozpoczęli nową walkę o głosy. Finałowe głosowanie zakończy się w czwartek, 15 czerwca o godz. 21.00.

Wielka gala na Zamku Królewskim w Warszawie

Uroczyste wręczenie nagród w tegorocznej edycji plebiscytu następi podczas ogólnopolskiej gali, która odbędzie się w sobotę, 4 listopada w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Na uroczystość na Zamku Królewskim zostaną zaproszeni wszyscy finaliści naszej akcji, czyli zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii plebiscytu. Podczas gali otrzymają oni statuetki. Najważniejszym punktem uroczystości będzie oczywiście wręczenie nagród dla ogólnopolskich zwycięzców plebiscytu.

Partner Główny Plebiscytu

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Jej partnerem został PKO Bank Polski, czyli największy bank nie tylko w Polsce, lecz także w Europie Środkowej.

Partner Kategorii Rolnik Roku

Na zwycięzców czekają główne nagrody

Sołtys, Rolnik, Liderka / Lider Społeczności, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Sołectwo i Agroturystyka, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

  • tytuł Sołtysa Roku Polski 2023, Rolnika Roku Polski 2023, Liderki / Lidera Społeczności Roku Polski 2023, Koła Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2023, Sołectwa Roku Polski 2023 lub Agroturystyka Roku Polski 2023
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu
  • nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych

_______________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE AGRO 2023 Głosowanie w ogólnopolskim finale zakończone! - Polska News

Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski