Motocykliści z GKS Bogdanka bezkonkurencyjni w Kwidzynie

KAMB
Motocykliści z Sekcji GKS Bogdanka ponownie odnieśli sukces. Tym razem podczas startu w Mistrzostwa Polski Cross Country, które odbyły się w Kwidzynie. Łęcznianie byli bezkonkurencyjni i utrzymali pozycję lidera w klasyfikacji generalnej.

Jak zwykle nie zawiódł lider - Karol Kędzierski, który w najsilniejszej klasie senior 1 wygrał obydwa rozegrane wyścigi. Z dobrej strony zaprezentował się również Piotr Kuśmirek, który w debiucie uplasował się na wysokim, 7. miejscu.

Sukcesy motocykliści z Bogdanki odnieśli także w klasie Junior, gdzie Filip Więckowski zajął pierwsze miejsce, a Jakub Piątek stanął na najniższym stopniu podium. Łukasz Kędzierski był natomiast trzeci w kategorii senior 2.

W klasyfikacji klubowej Sekcja Motorowa GKS Bogdanka ma już niemal dwukrotnie więcej punktów od drugiej ekipy z Kielc (odpowiednio 1096 i 550).