Niesamowita pogoń Motoru Lublin! Remis w Siedlcach 3:3

TOB
Rafał Kycko
Rafał Kycko Karol Wiśniewski/archiwum
Motor Lublin zremisował z rewelacyjnym beniaminkiem z Siedlec, Pogonią 3:3. Lublinianie pokazali w tym meczu wielką klasę, odrabiając trzy gole straty!

Bohaterem był powracający do składu po pauzie za kartki Igor Migalewski. Ukrainiec zdobył dwie bramki, w tym tą najcenniejszą dającą remis. Wcześniej do siatki trafił też Rafał Kycko.

Po dwudziestu minutach meczu w Siedlcach, wydawało się, że jest on rozstrzygnięty. Pogoń zadała Motorowi trzy szybkie ciosy i lublinianie znaleźli się na deskach. Wynik 3:0 utrzymał się do przerwy. Nie wiemy, co się działo w szatni naszej ekipy, ale na drugą połowę wybiegł całkowicie inny zespół. Ambitnie walczący lublinianie najpierw za sprawą Kycki zmniejszyli straty w 56 minucie. Gole numer dwa oraz trzy padały natomiast w minutach 62 i 82.

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową. Zapisz się do newslettera!