Głosowanie zakończone
Plebiscyt: ONA i ON
Najsympatyczniejsza Para Roku Polski 2024
- Para, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma 50 000 złotych na realizację marzeń.
- Pary, które zajmą miejsca od 2 do 10, zdobędą voucher dla dwóch osób na wczasy w Grecji.
- Koniec głosowania w czwartek, 4 kwietnia o godz. 21:00. Informacje: Agnieszka Grzelka - tel. 502499776.
-
Monika Rozpędowska-Atłachowicz i Mateusz Atłachowicz
Spalona
8554głosy -
Violetta Goździk-Rakowska i Paweł Rakowski
Szybowice
7195głosów -
Małgorzata i Emil Mazurkiewicz
Zawidów
6410głosów -
Agnieszka i Rafał Pająk
Zgierz
5551głosów -
Anna Maszota i Grzegorz Roman
Tczew
4881głosów -
Renata i Sebastian Kubala
Mosina
2160głosów -
Ewa i Ryszard Stasiak
Łagów
2095głosów -
Iwona Śmiłek i Arek Płachta
Jawiszowice
2050głosów -
Stanisława i Waldemar Kuczewscy
Zabrze
1990głosów -
Anna i Jarosław Szymańscy
Bydgoszcz
1985głosów -
Joanna Pasikowska i Andrzej Przybysz
Gdańsk
1910głosów -
Halina i Mirosław Zakrzewscy
Zawiercie
1851głosów -
Barbara Szeremeta i Mateusz Jóźwik
Przemyśl
1711głosów -
Małgorzata Wierzbowska i Adrian Jankowiak
Gliwice
1265głosów -
Sławek Myślicki i Jagoda Jankowiak
Leszno
740głosów -
Judyta i Tomas Oryńscy
Toruń
455głosów -
Kamil i Teresa Szwed
Kosyń
430głosów -
Krystyna i Stefan Czapińscy
Widawa
413głosów -
Lidia i Tomasz Judzińscy
Strzegom
385głosów -
Maria i Waldemar Klajner
Krapkowice
343głosy -
Sławomira i Mieczysław Ruszkowscy
Zakopane
254głosy -
Basia i Marcin Andruchów
Brzeg
250głosów -
Dżesika i Mateusz Ułasiewicz
Szczecin
205głosów -
Katarzyna i Sylwester Bil
Bibice
180głosów -
Żaneta i Rafał Kostrzewa
Jelenia Góra
165głosów -
Małgorzata i Dariusz Krygielscy
Wkra
164głosy -
Emilia i Krystian Karlińscy
Bełchatów
160głosów -
Emilia Białowąs i Seweryn Zuzański
Wólka Kańska
148głosów -
Anna i Grzegorz Szuberla
Zabratówka
141głosów -
Ewa Rychlik i Adrian Adamczyk
Olsztyn
140głosów -
Bernadeta i Andrzej Pudło
Miechowice Wielkie
136głosów -
Izabela i Wojciech Kowalczyk
Pruszcz Gdański
130głosów -
Natalia Kasprowicz i Damian Malczewski
Bonin
129głosów -
Monika Gertner i Maciej Warmiński
Podroże
100głosów -
Wioleta Krzyszczak i Wojciech Czaplewski
Tczew
100głosów -
Urszula Ptaszek i Sebastian Grabarczyk
Szczecin
100głosów -
Bogumiła i Andrzej Borsuk
Opole
100głosów -
Wioleta Szybis i Tomasz Zasadzień
Dąbrowa Górnicza
85głosów -
Klaudia i Kacper Musiałowicz
Gdańsk
80głosów -
Elwira Kuczyńska i Maciej Burczyk
Szczecinek
80głosów -
Weronika Biały i Seweryn Orzeł
Poniatowa
80głosów -
Katarzyna Budziar i Łukasz Wąsik
Kędzierzyn-Koźle
80głosów -
Zuzanna i Filip Bzowi
Pierzchno
80głosów -
Joanna i Krzysztof Łytkowscy
Skórcz
75głosów -
Katarzyna i Rafał Kamińscy
Jatutów
75głosów -
Tamara i Marcin Kowalewscy
Płock
70głosów -
Magdalena Sztupek i Rafał Peda
Rzepin
70głosów -
Rita Maślak i Mauro De Vito
Kraków
60głosów -
Dorota i Grzegorz Krzysztoniowie
Czaplinek
57głosów -
Elżbieta i Andrzej Krzyżak
Ruda Śląska
55głosów -
Edyta i Mirosław Zawidzcy
Sośniczany
55głosów -
Julia Michalska i Maciej Mroziński
Bądecz
55głosów -
Barbara i Ernest Rowiccy
Warszawa
51głosów -
Marta Pająk i Dariusz Kopeć
Ostrowiec Świętokrzyski
50głosów -
Joanna Wachowiak i Bartosz Stopa
Duszniki
50głosów -
Anna Borowicka i Przemek Orłowski
Podkowa Leśna
50głosów -
Milena Zientek i Maciej Stoch
Nowe Miasto nad Pilicą
50głosów -
Maja Lall i Dawid Graczyk
Bolesławiec
50głosów -
Joanna i Tadeusz Miśkowiec
Chabówka
45głosów -
Katarzyna i Tomasz Zwolińscy
Słupsk
44głosy -
Izabela i Marjan Dimitriovski
Grodzisk Wielkopolski
42głosy -
Katarzyna Bryś i Jakub Mazur
Opole
40głosów -
Anna i Marcin Krasnopolscy
Dynów
40głosów -
Emilka i Bartek Sadowscy
Ostrów Mazowiecka
40głosów -
Alicja i Andrzej Nowak
Bemowo Piskie
40głosów -
Emilia Maryniak i Grzegorz Dembiński
Pilona
35głosów -
Agnieszka Nestorowicz i Jarosław Stencel
Przodkowo
34głosy -
Monika i Michał Wojciechowscy
Straszyn
31głosów -
Agnieszka Erdmann i Sławomir Szwonka Jasiukajć
Reda
30głosów -
Katarzyna Tajak i Krystian Konopka
Częstochowa
30głosów -
Agnieszka Leśniak i Paweł Wojdyła
Skomielna Czarna
30głosów -
Ewelina i Mateusz Maciaszek
Kamieńsk
30głosów -
Małgorzata i Tomasz Pągowscy
Piotrków Trybunalski
30głosów -
Patrycja i Karol Sztabińscy
Silnica
30głosów -
Dominika Jakubaszek i Mariusz Sadłucki
Brzeziny
30głosów -
Magdalena i Marcin Glapiak
Dąbcze
30głosów -
Wioletta i Marcin Wysoccy
Nasielsk
30głosów -
Marlena Dąbkowska i Kamil Nurkiewicz
Jerzyska
30głosów -
Urszula i Robert Żakowscy
Truskaw
30głosów -
Weronika i Karol Tomiak
Nowe Kramsko
30głosów -
Kamila i Michał Semczuk
Białystok
29głosów -
Magdalena i Mateusz Walaszczyk
Wieluń
25głosów -
Maria i Józef Tomoń
Golcowa
25głosów -
Paulina i Wojciech Kozikowscy
Białystok
20głosów -
Izabela Lesner i Paweł Przybył
Gościcino
20głosów -
Agniesia Hnatejko i Tomasz Wujda
Dębno
20głosów -
Joanna Gubicz i Filip Mierzwa
Gorzanów
20głosów -
Ewa i Mirosław Strączek
Kożuchów
20głosów -
Sabina i Daniel Słoma
Płoszkowo
15głosów -
Julia i Kamil Scelina
Wolbrom
15głosów -
Magdalena i Tomasz Pietrzak
Zduńska Wola
15głosów -
Patrycja i Rafał Krzewscy
Parczew
15głosów -
Danuta i Ariel Szymczak
15głosów -
Alina Karczewska i Mirosław Dembkowski
Morąg
15głosów -
Iwona Masłyka i Łukasz Paradowski
Wrocław
15głosów -
Monika i Krzysztof Wichowscy
Toruń
10głosów -
Zuzanna Czyżewska i Błażej Pstrąg
Chojnice
10głosów -
Sylwia Zwardoń i Jakub Nycz
Bielsko-Biała
10głosów -
Elżbieta i Andrzej Górny
Zabrze
10głosów -
Anna i Dawid Bednarkiewicz
Pabianice
10głosów