Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2:1. Wyniki meczów III ligi

KAMB
W piątej minucie doliczonego czasu gry Orlęta Radzyń Podlaski zdobyły zwycięską bramkę przeciwko Podlasiu Biała Podlaska. Gola na wagę trzech punktów i awansu na drugie miejsce w tabeli zdobył Paweł Pliszka. Radzynianie wygrali 2:1

Pierwsza bramka derbów padła w 5 min, a piłkę do własnej bramki skierował Robert Kazubski. Wyrównanie przyszło pod koniec pierwszej połowy. W polu karnym faulowany był Andrzej Danielak, a rzut karny na bramkę zamienił Marek Piotrowicz. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem padła zwycięska bramka dla gospodarzy. Najpierw Jurij Michalczuk trafił w słupek, a jego strzał skutecznie dobił Paweł Pliszka.