Piłka nożna: GKS Bogdanka przegrał z Flotą w Świnoujściu 1:3

Piłkarzom GKS Bogdanka nie udała się daleka wyprawa do Świnoujścia. Podopieczni Piotra Rzepki przegrali z liderem tabeli Flotą 1:3 (0:1).

Gospodarze już w 3 minucie objęli prowadzenie po strzale Sebastiana Olszara. Nadzieje gościom na dobry wynik przywrócił w 55 min, wprowadzony na boisko w drugiej połowie Maciej Ropiejko. Niestety zaledwie 60 sekund później miejscowi znów wyszli na prowadzenie, gdy do siatki trafił Krzysztof Bodziony. Goście od 74 min grali w dziesiątkę, po tym jak w przeciągu zaledwie 240 sekund dwie żółte kartki zarobił Dawid Sołdecki. A jeszcze w pierwszej połowie kontuzji doznał Mateusz Pielach. Flota wykorzystała grę w przewadze, a końcowy wynik meczu ustalił w 82 min Ensar Arifović.

Flota Świnoujście - GKS Bogdanka 3:1 (1:0)