Piłka nożna: Górnik Łęczna wygrał z Górnikiem Wałbrzych

Piłkarze nożni Górnika Łęczna, występującego w T-Mobile Ekstraklasie od poniedziałku przebywają na zgrupowaniu w Wałbrzychu. W środę, podopieczni Jurija Szatałowa zmierzyli się w sparingu z miejscowym, drugoligowym Górnikiem. Łęcznianie wygrali 2:0, po golach Shpëtima Hasaniego w 62 minucie i Lukása Bieláka w 86 min.

W sobotę, zielono-czarni rozegrają dwa mecze towarzyskie. Ich przeciwnikami będą Śląsk Wrocław i Odra Opole. Dzień później, zawodnicy wrócą do Łęcznej.

Górnik (pierwsza połowa): Rodić – Sasin, Kalkowski, Božić, Mráz – Bonin, Nikitović, Burkhardt, Nowak, Božok – Okuniewicz. Górnik (II połowa): Prusak – Mierzejewski, Burzyński, Hurśkyj, Kalinowski - Szałachowski, Bielák, zawodnik testowany I, Buzała, zawodnik testowany II - Hasani.