Piłka nożna: Lublinianka-Wieniawa lepsza od Czarnych Jasło (ZDJĘCIA)

W meczu 6. kolejki trzeciej ligi piłkarze Lublinianki-Wieniawy pokonali przed własną publicznością Czarnych Jasło 2:0 (0:0). Prowadzenie podopiecznym Marka Sadowskiego dał w 75 minucie Adrian Ligienza, a wynik w 85 min podwyższył debiutujący w szeregach gospodarzy Michał Piechuta.

W innym dzisiejszym meczu Polonia Przemyśl zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski 1:1 (0:0). Gości na prowadzenie w 47 minucie wyprowadził pozyskany przed sezonem z Podlasia Biała Podlaska Wojciech Hołoweńko. Z rzutu karnego wyrównał w 55 min Kamil Walaszczyk.

Natomiast klęskę w Sanoku poniosło Podlasie, przegrywając ze Stalą aż 1:6 (0:3). Honorowe trafienie dla gości zaliczył w 84 min Tomasz Gawroński, ale wtedy gospodarze prowadzili już 6:0.