Piłka nożna: Porażka Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów (ZDJĘCIA)

Porażka Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów
Porażka Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów Jakub Hereta
Piłkarze drugoligowego Motoru Lublin przegrali w sobotę w meczu kontrolnym ze Stalą Rzeszów 1:3. Jedynego gola dla żółto-biało-niebieskich strzelił Igor Migalewski. Bramki dla gości zdobywali Łukasz Szczoczarz, Ireneusz Gryboś i Michał Lisańczuk.

Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:3 (1:3)
Bramki: Migalewski 42 – Szczoczarz 9, Gryboś 15, Lisańczuk 29
Motor: Wolański – Sobotka, Wrona, Falisiewicz, Romanow – Stencel, Zieliński, Król, Sedlewski, Kuśmider, Migalewski; Motor (II połowa): Łączycki – Sobotka, Karwan, Falisiewicz, Wojdyga, Fortuna, Orzędowski, Kądzior, Tarkowski, Buchina, Wolski
Stal: Lewandowski – Baran, Wadym Ołejnyk, Drelich, Drożdżal, Jędryas, Więcek, Lisańczuk, Jakubowski, Szczoczarz, Gryboś. W drugiej połowie grali: Łagowski, Szela, Maca, zawodnik testowany, Kitor, Szymański