Piłka nożna: Porażki reprezentacji Lubelskiego ZPN ze Świętokrzyskim ZPN

Nie powiodło się reprezentacjom Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w dwóch spotkaniach ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej. Zespół z rocznika 2000/01 przegrał w Poniatowej w Pucharze Kazimierza Górskiego ze ŚZPN 0:2.

Pierwsza połowa była wyrównana, a zaraz po przerwie lublinianie powinni prowadzić 1:0. Niestety rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Łakomy, co się później zemściło.

LZPN: Kowalczyk - Rybak, Szyszkowski, Wójcik, Śliwa, Popko, Łakomy, Konopka, Kutnik, Pryliński, Hajkowski. Ponadto grali Futrzyński, Struski, Zieliński, Grądz, Twardzik, Cygan.

Także w Poniatowej LZPN rywalizował ze ŚZPN w Pucharze Kazimierza Deyny. Podopieczni Mirosława Komara ulegli 1:2, a honorowe trafienie zaliczył Maksymilian Cichocki (Piłkarskie Nadzieje Motoru Lublin).

LZPN: Nowacki - Cichocki, Pyrka, Kozłowski, Pajnowski, Orzechowski, Powałka, Ilczuk, Tkaczuk, Chodziutko, Pastuszewski. Ponadto grali Kurek, Mazurek, Gęborys, Kamiński, Persona, Zieliński, Waniowski.