Piłka nożna: Wypowiedzi trenerów po meczu Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław

W spotkaniu 5. kolejki ekstraklasy, Górnik Łęczna przegrał przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław 2:3, mimo, że po 18 minutach prowadził 2:0. Zapraszamy do przeczytania pomeczowych wypowiedzi trenera Śląska Tadeusza Pawłowskiego i szkoleniowca Górnika Jurija Szatałowa.

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): Myślę, że w Łęcznej stworzyliśmy dobre i pełne dramaturgii widowisko z obu stron. Bardzo się cieszę, że po 0:2 potrafiliśmy wstać z kolan i jeszcze do przerwy wyrównać mecz. Po przerwie mieliśmy więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie wygraliśmy.

Jurij Szatałow (trener Górnika): Po takim meczu, mając dosyć doświadczoną drużynę, wygrywając 2:0 i dostać w „czapkę”? Musimy to poddać analizie, ale brak komentarza. Strona mentalna mojego zespołu jest na słabym poziomie, bowiem przy wyniku 2:0 nie jesteśmy w stanie zagrać normalnie i z dyscypliną oraz realizować tego, co sobie zakładaliśmy.