Piłka ręczna: Azoty Puławy bez szans w starciu z Vive Kielce

W pierwszym meczu półfinałowym mistrzostw Polski, piłkarze ręczni Azotów Puławy przegrali w sobotę w Kielcach z Vive aż 21:49. Gospodarze, którzy w tym sezonie zagrają w turnieju finałowym Ligi Mistrzów od samego początku przejęli inicjatywę w starciu z osłabionymi kadrowo puławianami. Już do przerwy kielczanie prowadzili 22:7, a w drugiej połowie jeszcze powiększyli przewagę. W niedzielę (godz. 19) drugi mecz półfinałowy w Kielcach. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Vive Targi Kielce - Azoty Puławy 49:21 (22:7)
Vive: Losert, Szmal - Cupić 11, Stojković 9, Tomczak 8, Strlek 6, Olafsson 5, Tkaczyk 4, Rosiński 2, Lijewski 2, Bielecki 1, Buntić 1, Zorman 1, Grabarczyk, Jurecki, Musa.
Azoty: Grzybowski, Sokołowski, Stęczniewski - Przybylski 6, Krajewski 4, Jankowski 3, Barzenkov 2, Ćwikliński 2, Szyba 2, Sobol 1,Bałwas 1, Grzelak, Kus.