Piłka ręczna: Azoty Puławy przegrały z MMTS Kwidzyn

Piłkarze ręczni Azotów Puławy przegrali w niedzielę z MMTS Kwidzyn w czwartym meczu o brązowy medal mistrzostw Polski. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 2:2. O tym, kto stanie na najniższym stopniu podium zadecyduje środowe spotkanie w Puławach.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo zacięta. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc zaledwie 19:18. Niestety po zmianie stron miejscowi osiągnęli sporą przewagę, chociaż jeszcze w 23 minucie był remis 20:20. Na dziesięć minut przed końcem MMTS wygrywał 28:22. Ostatecznie niedzielna konfrontacja zakończyła się zwycięstwem kwidzynian 36:28.