Piłka ręczna: Azoty Puławy wygrały z Warmią Olsztyn 30:25 (ZDJĘCIA)

W pierwszym meczu rywalizacji o piąte miejsce w Superlidze piłkarzy ręcznych Azoty Puławy pokonały Warmię Olsztyn 30:25. Spotkanie rewanżowe za tydzień.

Był to ostatni mecz puławian przed własną publicznością. Ostatni przede wszystkim dla Pawła Sieczki, który po sezonie kończy karierę. Na widowni zasiadło tym razem tylko około 300 kibiców, ale fani obejrzeli ciekawy mecz, z kilkoma niezłymi akcjami ofensywnymi i paradami bramkarzy.
Azoty kilka razy odskakiwali na cztery bramki, ale zamiast pójść za ciosem, popełniali błędy i pozwalali przeciwnikowi na zmniejszenie strat.

Do przerwy puławianie prowadzili 15:12. Najwięcej bramek dla Azotów rzucili Michał Szyba i Wojciech Zydroń - po osiem. "Zyga" w pierwszej połowie egzekwował wyłącznie rzuty karne.

Azoty Puławy - Warmia Olsztyn 30:25 (15:12)