Piłka ręczna: Kolejna porażka Azotów Puławy na turnieju w Zabrzu

Drugiej porażki w drugim meczu doznali piłkarze ręczni Azotów Puławy podczas towarzyskiego turnieju w Zabrzu. W sobotę, podopieczni Ryszarda Skutnika ulegli gospodarzom Górnikowi 37:30, mimo, że do przerwy to puławianie prowadzili jednym golem.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale po jakim czasie Azoty zaczęły powiększać przewagę i prowadziły nawet sześcioma trafieniami. Miejscowi rzucili się w pościg i jeszcze przed przerwą zniwelowali straty. Druga połowa była również bardzo zacięta. Niestety, puławianie w końcówce spotkania popełnili kilka błędów, co wykorzystali gospodarze, ostatecznie zwyciężając trzema bramkami.

Azoty Puławy – Górnik Zabrze 37:40 (22:21)
Azoty: Rasimas, Zapora – Skrabania 10, Przybylski 9, Tarabochia 6, Kus 4, Tojcić 3, Kowalik 2, Ćwikliński 2, Mielczarski 1, Śliwiński, Kosiak, Grzelak