Piłkarze Wisły Puławy zremisowali z Orłem Wierzbica 1:1

W swoim kolejnym meczu sparingowym, piłkarze Wisły Puławy zremisowali z Orłem Wierzbica 1:1 (0:1). Jedyną bramkę dla podopiecznych Jacka Magnuszewskiego strzelił w 90 minucie Sławomir Jagła.

Goście objęli prowadzenie już w 5 minucie spotkania, ale ambitnie grający gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Nie przeszkodził im w tym fakt, że od 55 minuty musieli grać w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Radosława Muszyńskiego.

Wisła: Penkowec - Budzyński, Gawrysiak, Jagła, Skórnicki, Mokiejewski, Orzędowski, Wiącek, Kycko, Żurakowski, Muszyński. Ponadto grali: Nowak, Jabkowski, Kozieł, Giziński, Kursa i Wesołowski.